Dziś imieniny obchodzą: Dora, Teodor, Gerard Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Festiwalowe prezentacje przedszkolaków

7 czerwca 2017 r. jak co roku na scenie grochowskiego Dom Kultury zaprezentowały się przedszkolaki podczas Gminnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków.

Wokalne, taneczne i aktorskie talenty przedstawiło 187 dzieci z: Publicznego Przedszkola w Ławnicy, Samorządowego Przedszkola przy Z Sz. w Jaślanach, Punktu Przedszkolnego przy SP w Tuszowie Narodowym, klasy „0” z SP w Jaślanach, Tuszowie Narodowym, Czajkowej i Maliniu. Nauczyciele, którzy przygotowali dzieci do występów, zadbali o bardzo ciekawy program i piękne stroje. Choć festiwal to nie konkurs, były dyplomy i nagrody dla każdego małego artysty. Dodatkową atrakcją był wstęp Filipa Łącza reprezentanta Teatrzyku „Promyczki” z inscenizacją wiersza „Był sobie niedźwiedź”.

Organizatorem i fundatorem nagród Gminnego Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków był Wiejski Dom Kultury i Rekreacji w Grochowem.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*