Dziś imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy Dziś jest: piątek 22.09.2017,
Wideo

III etap budowy skweru rekreacyjnego wciąż się nie rozpoczął. Jest reakcja i apel

160 tysięcy złotych zarezerwowano w tegorocznym budżecie miejskim na III etap zagospodarowania terenu przy ul. Brekieszów na Osiedlu Szafera. Problem jednak w tym, że prace wciąż nie ruszyły. Na ostatniej sesji rady miejskiej w tej sprawie interweniował Jakub Cena. 

Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jakuba Cenę niepokoi fakt, że wciąż nie rozpoczęto prac przy trzecim etapie skweru przy ulicy Szafera i Brekieszów. – Mam prośbę w związku z tą inwestycją, którą przekazuje w imieniu rady osiedla i mieszkańców – mówił Cena, podczas ostatniej sesji rady miasta. – Mam nadzieję, że inwestycja ruszy jak najszybciej i zostanie wykonana zanim skończy się lato – dodał Cena.

III etap dotyczy zagospodarowania terenu przy ul. Brekieszów i Szafera, a także poprawienia placu zabaw. W jego ramach mają powstać tereny zielone, zamontowane zostaną ławki. Dzięki temu, stworzone zostanie miejsce gdzie pobliscy mieszkańcy, będą mogli całymi rodzinami spędzać wolny czas. W ramach dwóch poprzednich etapów powstał plac zabaw i siłownia zewnętrzna z elementami do streetworkoutu.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

1 komentarz

  1. Panie prezydencie no co jest? Tylu urzędników i nie ma kto pracować. Podobno 40 więcej plus stażyści. Mało? Dzieci chcą się bawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*