Dziś imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy Dziś jest: piątek 22.09.2017,
Wideo

Kinga Kozioł w finale Miss Polski Nastolatek. Trwa głosowanie sms!

Już 23 i 24 czerwca w Kozienicach odbędą się półfinały konkursu Miss Polski 2017 i finał konkursu Miss Polski Nastolatek 2017. O tą drugą koronę walczyć będzie, pochodząca z Przecławia, Kinga Kozioł.

Tegoroczna Miss Podkarpacia Nastolatek, ma nie tylko szansę zdobycia tytułu Miss Polski Nastolatek ale również może zostać Miss Polski Internetu. Tytuł Miss Polski Nastolatek Internetu gwarantuje także automatyczny awans do TOP 10 Miss Polski Nastolatek. – Zapraszam do głosowania, dzięki któremu mogę znaleźć się w finałowej Top 10 Miss Polski Nastolatek 2017– zachęca Kinga Kozioł.

Rozpoczęła się II tura głosowania sms-ego, do której Kinga awansowała bez problemu. W pierwszej turze głosowania, zakończonej w poniedziałek wieczorem, zajęła drugie miejsce.

Przypominamy, że głosowanie będzie trwać do soboty, do godz: 20:00 (24 czerwca). Zwyciężczyni otrzyma awans do finałowego Top 10 Miss Polski Nastolatek 2017.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*