Dziś imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy Dziś jest: piątek 22.09.2017,
Wideo

List z Pałacu Buckingham

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim im. Władysława Sikorskiego otrzymali list z Pałacu Buckingham.

W czerwcu tego roku uczniowie radomyskiej podstawówki wraz z nauczycielkami: Barbarą Żalą i Małgorzatą Chmurą w ramach obchodów Dni Języka Angielskiego wysłali życzenia do księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki i napisali na nich życzenia urodzinowe dla Jego Królewskiej Wysokości, który 10 czerwca obchodził 96 urodziny.

W połowie sierpnia otrzymaliśmy list z Pałacu Buckingham. Książę Filip poprzez swojego sekretarza serdecznie pozdrowił uczniów oraz podziękował wszystkim dzieciom za ich trud włożony w wykonanie pięknych kartek. Jest nam bardzo miło, że spośród wielu życzeń otrzymywanych z okazji 96. urodzin księcia, nasze kartki zostały zauważone i wyróżnione królewską odpowiedzią – przekazuje Barbara Żala. – Odpowiedź z Pałacu Buckingham umocniła dzieci w przekonaniu, że warto uczyć się języka angielskiego, a list stał się dla uczniów motywacją do dalszej nauki – dodaje nauczycielka.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*