Dziś imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Renata Dziś jest: środa 20.09.2017,
Wideo

Mieleckie Przeciągi literackie

  1. Dom Kultury SCK w Mielcu organizuje konkurs literacki, w którym udział mogą wziąć młodzi ludzie w wieku od 15 do 20 lat, którzy prześlą własną pracę literacką: opowiadanie, wiersz lub inną krótką formę literacką. Konkurs ,,Przeciągi literackie” adresowany jest do tych, którzy już piszą, choćby do szuflady, ale także dla tych, którzy nigdy jeszcze nie podjęli literackiej próby. Jak piszą organizatorzy konkursu: jak w każdej dziedzinie sztuki, również w twórczości literackiej ważny i potrzebny jest talent, ale bardzo nielicznym sam talent wystarczy. Większość musi go odkryć i pomóc mu się rozwijać.
  2. Na prace konkursowe organizatorzy czekają do 11 kwietnia, a jego planowany termin rozstrzygnięcia to pierwsza połowa maja 2014 r. Szczegóły w regulaminie konkursu dostępnym na stronie www.kultura.mielec.pl
  3. Pracę konkursową należy przesłać na adres: Samorządowe Centrum Kultury, Dział Organizacji Imprez DK, al. Niepodległości 7, 39-300 Mielec (z dopiskiem ,,Przeciągi Literackie).
  4. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe i publikacja wybranych przez jury utworów w pokonkursowym wydawnictwie.
Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*