Dziś imieniny obchodzą: Mateusz, Hipolit, Daria Dziś jest: czwartek 21.09.2017,
Wideo

MiniEuro Przedszkolaków 2017

Jak co roku tym razem 21 czerwca Piłkarska Akademia Mały Piłkarz zorganizowała turniej dla przedszkolaków z gminy Radomyśl Wielki.

Do turnieju zgłosiły się 2 Przedszkola: Przedszkole Radosny Start i Akademia Małych Odkrywców. Każde Przedszkole wystawiło po dwie drużyny w 2 kategoriach wiekowych: 5 – latki: Polska, Niemcy i 6 – latki: Polska, Francja. Przedszkolaki ubrani byli w barwach narodowych kraju europejskiego wybranego przez siebie. Na trybunach był głośny doping i kolorowo w barwach danego kraju.

W turnieju uczestniczyło ok 50 dzieciaków. Klasyfikacja była drugorzędną sprawą, liczyła się zabawa i uśmiech na twarzy każdego dzieciaka.

Na koniec turnieju każdy uczestnik otrzymał medal, który był ich pierwszym medalem. Tym bardziej  zapamiętają ten turniej na bardzo długo.

Zapraszamy za rok , na III edycję MiniEuro. Piłkarska Akademia Mały Piłkarz zaprasza wszystkie chętne dzieci z roczników od 2009 do 2013 na treningi, które odbywają się w okresie wakacyjnym w piątki a po wakacjach w środy i piątki. Tel. 662 630 765.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*