Dziś imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy Dziś jest: piątek 22.09.2017,
Wideo

Przecław – gminą dbającą o finanse mieszkańców

We wtorek 3 grudnia Gmina Przecław otrzymała wyróżnienie za szczególną dbałość o finanse mieszkańców. Wyróżnienia przyznano w Warszawie podczas Forum Nowoczesnego Samorządu, które odbywało się pod hasłem „Tyle państwa, na ile to konieczne, tyle społeczeństwa, na ile to możliwe”.

 

Organizatorami konferencji byli: Związek Banków Polskich i poradnik „Europejski Doradca Samorządowy”. Omawiane były m.in. zagadnienia finansowania działalności samorządowej w okresie zbliżającej się perspektywie finansowania ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020. Zwieńczeniem forum było uroczyste wręczenie certyfikatów „Gmina dbająca o finanse mieszkańców 2013”. Certyfikat osobiście odebrali Ryszard Wolanin Burmistrz Przecławia oraz Joanna Krzempek Skarbnik Gminy Przecław. Wręczenia dokonał Paweł Orłowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju. Gmina Przecław otrzymała nagrodę za czynne uczestniczenie w systemach wymiany informacji gospodarczych m.in. poprzez uczestnictwo w Programie Ochrony Finansów Samorządowych. Dzięki takim działaniom gmina, dba o finanse mieszkańców oraz poprawia bezpieczeństwo gospodarcze naszej małej ojczyzny.

 

Gmina dbająca o finanse mieszkańców

 

 

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*