Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Jest przetarg na budowę obwodnicy Radomyśla Wielkiego

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych obwodnicy Radomyśla Wielkiego w ciągu drogi wojewódzkiej 984 Mielec – Lisia Góra.

Przetarg ogłoszony został w tzw. systemie „zaprojektuj i wybuduj” – tak więc jedna firma przygotuje dokumentację projektową, jak i wybuduje nową drogę. Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu przetargowym mogą zgłaszać swoje oferty do 9 maja br. Szczegóły tutaj.

Obwodnica Radomyśla Wielkiego ma być gotowa do 30 listopada 2018 roku. Nowa droga będzie mieć 7 metrów szerokości i półmetrowe pobocze. Jej długość ma wynieść około trzy kilometry. Obwodnica rozpocznie się od trójwylotowego ronda Radomyślu Wielkim w niedalekiej odległości od skrzyżowania z drogą na Dębicę. Następnie ma przecinać ulice Wałową i Kościuszki (na obu mają powstać ronda) Zakończenie traktu planowane jest w Partyni z włączeniem do obecnej drogi w formie trójwlotowego ronda. Szczegółowy przebieg trasy poznamy w momencie powstania dokumentacji.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*