Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Rowery dla harcerzy już są!

Na ten moment w Mielcu, już za chwilę na Bazie „Słoneczna Polana”  zagoszczą rowery dla harcerzy ufundowane przez firmę Kands.

Harcerze w listopadzie brali udział w zbiórce publicznej na rzecz akcji „Harcerze na 2-óch kółkach” w sklepie E.Leclerc. Dzięki niej udało się zebrać 10 procent potrzebnych środków  na zakup maszyn. Resztę kosztów pokryli sponsorzy Kands oraz Stowarzyszenie Odrodzony Mielec.

– Nasza młodzież nie mogła się nacieszyć. Harcerze wypróbowali rowery już na wiosennym biwaku. Trzeba przyznać, że sprawiło im to wiele frajdy, a sam sprzęt spisał się rewelacyjnie. – mówi jeden z instruktorów Hufca ZHP Mielec.

Rowery pozwolą wprowadzić wiele nowych inicjatyw co do wyjazdów i samego pobytu na letnim obozie w Błotach Karwieńskich Drugich.  Możliwe będą rajdy rowerowe i wycieczki terenowe, czyli ważne dla młodzieży aktywne formy wypoczynku.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*