Dziś imieniny obchodzą: Dora, Teodor, Gerard Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Samochód zderzył się z szynobusem. Kierowca auta uciekł

Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj na przejeździe kolejowym w Widełce, gdzie doszło do zderzenia forda z szynobusem. W wyniku tego zdarzenia żaden z pasażerów pociągu nie odniósł obrażeń. Kierowca forda porzucił pojazd i uciekł. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18, na przejeździe kolejowym w Widełce. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący fordem jadąc w kierunku Bud Głogowskich, uderzył w bok jadącego w stronę Kolbuszowej szynobusu. Kierowca fokusa porzucił samochód i oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb ratunkowych.

W wyniku zderzenia pojazdów, pasażerowie ani załoga pociągu, nie odnieśli obrażeń. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości maszynisty i kierownika szynobusu. Obaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdów. Uszkodzonego forda zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Policjanci ustalili również dane mężczyzny, który prawdopodobnie kierował samochodem. Trwają dalsze czynności w tej sprawie.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*