Dziś imieniny obchodzą: Dora, Teodor, Gerard Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Sprawca uszkodzenia drzwi sklepowych i wiaty przystankowej zatrzymany

Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi sklepowych i wiaty przystankowej w Borowej. 23-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Za uszkodzenie mienia, mężczyzna odpowie przed sądem.

O uszkodzeniu wiaty przystankowej oraz drzwi sklepu w Borowej powiadomił funkcjonariuszy właściciel. Drzwi i wiata pomalowane zostały farbą. Na miejscu policjanci ustalili i przesłuchali świadków zdarzenia. Powstałe straty wycenione zostały na kwotę 750 złotych.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci ustalili kto może być sprawcą uszkodzenia. Funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Borowa. Mężczyzna początkowo nie przyznawał się do popełnienia przestępstwa, jednak kiedy usłyszał zarzut przyznał się do winy. Tłumaczył, że był pijany i nie wie dlaczego zabrał z domu spray i pomalował drzwi do sklepu i wiatę przystanku.

Za uszkodzenie mienia młody mężczyzna odpowie przed sądem.

źródło: KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*