Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Trwają prace przy budowie sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3

Prace przy budowie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu mają zostać ukończone pod koniec drugiego kwartału bieżącego roku.
Sala sportowa budowana jest na poziomie boiska szkolnego. Obiekt ma mieć wysokość 12,6 metra. Pozostałe wymiary: 22,80 m, 36 m, 8m. Sala będzie przystosowana do podziału na dwie równe części kotarą, z niezależnymi wyjściami. Zaplanowano boiska: do koszykówki , siatkówki, małe do piłki ręcznej. Przewidziane są składane trybuny na 144 miejsca. Do tych założeń, na prośbę szkoły dołączono również świetlicę, która również ma mieścić się w budynku hali sportowej.
Wniosek o zlokalizowanie w budynku hali także świetlicy, spowodował pewne opóźnienia w pracach budowlanych. Obiekt początkowo miał zostać oddany do użytku na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2016 roku. Teraz gdy w projekcie uwzględniono także świetlicę prace przy budowie hali zostały wznowione. Ich koniec planowany jest na koniec drugiego kwartału bieżącego roku.
Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*