Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Uprawiał konopie na balkonie mieszkania

Podczas wykonywania czynności w sprawie włamania policjanci ujawnili 83 krzewy konopi indyjskich na jednej z posesji znajdującej się na terenie gminy Radomyśl Wielki. Właściciel uprawy usłyszał zarzut uprawiania i posiadania narkotyków.

Mieleccy policjanci wykonując czynności w sprawie włamania na terenie gminy Radomyśl Wielki na jednej z posesji ujawnili uprawę konopi indyjskich. W doniczkach znajdujących się na balkonie budynku mieszkalnego funkcjonariusze zabezpieczyli 83 krzewy konopi w różnym stadium rozwoju oraz wysuszone łodygi i susz konopi.

Policjanci ustalili, że uprawa należy do członka rodziny właścicielki mieszkania. 39-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zabezpieczone krzewy zostały przekazane do policyjnego laboratorium.

Właściciel konopi usłyszał zarzut uprawiania i posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do zarzutu i złożył wyjaśnienia. Na wniosek funkcjonariuszy mielecka prokuratura zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*