Dziś imieniny obchodzą: Filipina, Eustachy, Renata Dziś jest: środa 20.09.2017,
Wideo

Week’n’Roll – krakowski zespół z mieleckim akcentem. Posłuchajcie najnowszego singla! [WIDEO]

Zespół Week’n’Roll to grupa pięciu przyjaciół, którzy z zaangażowaniem oddają się swojej największej pasji, czyli muzyce. Wczoraj ukazał się singiel zapowiadający ich pierwszą płytę. Krakowski zespół ma jeden mielecki akcent.

Week’n’Roll – to grupa osób, których oprócz przyjaźni, połączyła miłość i pasja do muzyki. Ich ścieżki spotkały się w szkole muzycznej parę lat temu, od tamtej pory mają okazję regularnie ze sobą koncertować i tworzyć nowe projekty. Chociaż w obecnym składzie koncertują dopiero od roku, już mogą pochwalić się wieloma występami na terenie Polski i poza jej granicami. Za jakiś czas zespół Week’n’Roll być może będzie można usłyszeć także w Mielcu.

Zespół powstał z inicjatywy Kamila Sarnickiego, jest to jego solowy projekt, w którym każdy z członków ma szansę realizować swoje wizje i pomysły. Dzięki mieszance różnych inspiracji i osobowości, powstał materiał na pierwszy album. Muzyka zespołu to żywiołowe kompozycje, rockowe ballady i emocjonalne teksty. 8 marca ukazał się singiel z nadchodzącej płyty. „Męski” to energetyczny przebój, opowiadający prawdziwą historię, którą już wkrótce wszyscy będą znać na pamięć!

Zespół Week’n’Roll ma również mielecki akcent, bowiem wokalistą jest pochodzący z naszego powiatu Adrian Burek, którego możemy kojarzyć z takimi zespołami jak Ekspedycja i Lies, gdzie był perkusistą.

Week’n’Roll na Facebooku

Week’n’Roll „Męski”:

Członkowie zespołu Week’n’Roll:
Kamil Sarnicki – gitara
Adrian Burek – wokal
Kacper Kornaś – gitara
Karol Masternak – gitara basowa
Mikołaj Franczak – perkusja
Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*