Dziś imieniny obchodzą: Bogusław, Tekla Dziś jest: niedziela 24.09.2017,
Wideo

Zarzut posiadania narkotyków dla 24-latka

Policjanci przedstawili zarzut posiadania narkotyków 24-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze podczas interwencji ujawnili susz roślinny w samochodzie należącym do 22-letniego kolegi podejrzanego. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Patrolując ulicę Rzeczną w Mielcu policjanci podjęli interwencję wobec dwóch młodych mężczyzn siedzących w pojeździe marki BMW. Podczas legitymowania mężczyźni zachowywali się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. W samochodzie policjanci ujawnili susz roślinny. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczona substancja to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obaj są mieszkańcami Mielca. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu posiadania narkotyku 24-letniemu mężczyźnie. 22-latka przesłuchano w charakterze świadka. Mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

Policjanci prowadza dalsze czynności w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Mielec

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*