Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” w Otałęży

Policjanci w odpowiedzi na zaproszenie Klubu Żeglarskiego Orkan w Mielcu przeprowadzili spotkanie z dziećmi spędzającymi wolny czas nad zbiornikiem wodnym w Otałęży. Działania funkcjonariuszy przeprowadzone były w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” pod patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dzisiejsze przedpołudnie mieleccy policjanci spędzili wraz z dziećmi nad zbiornikiem wodnym w Otałęży. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie nad wodą. Policjanci przypomnieli o obowiązku kąpieli pod opieką osób dorosłych, a także o niezbędnym wyposażeniu małego pływaka.

Najmłodsi uczestnicy spotkania sami mieli okazję wykazać się wiedzą dotyczącą bezpiecznego korzystania z kąpielisk. Kolejno dzieci pod czujnym okiem ratownika i instruktora żeglarstwa zaprezentowały jak wygląda kąpiel z zachowaniem wszystkich aspektów bezpiecznej kąpieli.

W ramach pogadanki dzieciom zostały rozdane materiały edukacyjno-informacyjne.

KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*