Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Będzie klimatyzacja w Biurze Obsługi Mieszkańca. „To konieczna inwestycja”

Lada dzień w Biurze Obsługi Mieszkańca w mieleckim Urzędzie Miejskim zostanie zamontowana klimatyzacja. Takie działanie to efekt interwencji radnej Barbary Tutro.

Radna PiS, podczas jednej z ostatnich sesji Rady Miasta wnioskowała, by klimatyzacja w Biurze Obsługi Mieszkańca pojawiła się jak najszybciej. – To konieczna inwestycja. Jakiś czas temu, podczas jednego z pierwszych ciepłych dni, byłam w biurze obsługi. Jest tam tyle szyb, że pomieszczenie było naprawdę mocno nagrzane, a chciałbym zaznaczyć, że w sali były tylko dwie osoby. Gdy jest ich więcej, dyskomfort jest jeszcze mocniej odczuwalny – mówiła.

Magistrat szybko zajął się sprawą poruszoną przez radną i w ciągu kilku najbliższych dni powinny zakończyć się prace montażowe urządzeń klimatyzacyjnych. Inwestycje wykonuje firma Proklima. Jej koszt to 25 tysięcy 881 złotych brutto.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*