Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Chciał umówić się z 13-latką. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie

W ubiegłą sobotę policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę. Zatrzymany chciał się spotkać z małoletnią mieszkanką Dębicy.

W sobotę 29 lipca, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Dębicy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Warszawy. Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy wyraźnie potwierdzał zamiary popełnienia przestępstwa seksualnego wobec 13-latki.

Mężczyzna nawiązał kontakt w czerwcu tego roku z nastolatką za pomocą portalu społecznościowego. Dzięki czujności rodziny sprawą zajęła się dębicka policja. Podejrzenia najbliższych nie były bezpodstawne. Ścisła współpraca policjantów ze zgłaszającymi doprowadziła do zatrzymania 34-letniego meżczyzny, który nie posiada stałego miejsca zamieszkania, a aktualnie przebywającego na terenie stolicy. Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie przestępcy zarzutów do których się przyznał i złożył wyjaśnienia. We wtorek Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję, że najbliższe 3 miesiące 34-latek spędzi w areszcie tymczasowym.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*