Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Dzieci już w domu z SP 9 już w domu. Dyrektor potwierdza – ich zdrowiu nic nie zagraża [ZOBACZ WIDEO]

Uczniowie z mieleckiej Szkoły Podstawowej nr 9, którzy w czwartek (4 maja) trafili do Szpitala Powiatowego w Mielcu, wczoraj (5 maja) zostali wypuszczeni do domów. Informacje tę potwierdził dyrektor szpitala Leszek Kwaśniewski.

Najważniejsza informacja dotyczy dobrego stanu zdrowia wszystkich 34 uczniów, którzy trafili do mieleckiej lecznicy. Po dokładnych, specjalistycznych badaniach, lekarze zdecydowali, że dzieci jeszcze dziś opuszczą szpital. -To był najważniejszy w tym roku test sprawności i jakości działania tej powiatowej placówki.Udało się zabezpieczyć dodatkowy personel pielęgniarsko-lekarski na oddziale obserwacyjno-zakaźnym – informuje Kwaśniewski.

Wideo TUTAJ.

Wciąż nieznana jest przyczyna zatrucia 46 uczniów z mieleckiej Szkoły Podstawowej nr 9. Strażacy nie wykryli w szkole żadnego trującego gazu i przekazali badanie sprawy sanepidowi. Na miejscu pracowali także specjaliści z Leżajska. W dni dzisiejszym szkoła była zamknięta. Powrót uczniów ma nastąpić w poniedziałek.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*