MultimediaSportWiadomości

Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe w Mielcu. Ponad 170 uczestników i uczestniczek [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Reklama

W hali pod trybunami mieleckiego stadionu rozegrano Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe. W zawodach udział wzięło ponad 170 dzieci rocznika 2004 i młodszych, głównie uczniów szkół podstawowych powiatu mieleckiego.

Podczas zawodów rywalizowano w konkurencjach: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż.

Najlepsi w poszczególnych rocznikach otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz słodkie upominki.

Miejsca na podium zajęli:

Reklama

rocznik 2007 i młodsi dziewczęta
60m

1 Ferenc Kamila 07 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 9.92
2 Pszeniczna Oliwia 07 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 10.49
3 Parys Karolina 07 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 10.33
300m

1 Grabińska Amelia 08 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec/LKS Stal Mielec 63.84

2 Smagacz Karolina 08 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 64.69
3 Klimczak Dominika 07 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 64.82

Reklama

600m

1 Jacher Natalia 07 LKS Stal Mielec 2:14.97
2 Stawarz Emma 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Mielec 2:26.83
3 Kałamarz Kamila 08 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Mielec 2:39.20
w dal strefa

1 Nakonieczna Katarzyna 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.38
2 Małek Julia 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.34
3 Klimczak Weronika 07 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 3.30

 

rocznik 2006 dziewczęta

60m
1 Polak Julia 06 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 10.33
2 Piechota Wiktoria 06 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 10.95
3 Leśniak Laura 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec/LKS Stal Mielec 11.00
300m

1 Dubiel Kamila 06 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 56.58
2 Grzelak Aleksandra 06 Szkoła Podstawowa nr  Jaślany 56.96
3 Idzik Eliza 06 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 57.66

600m

1 Wal Martyna 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:04.27

w dal strefa

1 Wal Olga 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 4.11
2 Cisło Emilia 06 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 4.08
3 Śliwińska Natalia 06 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 3.90

wzwyż

1 Marmura Amelia 06 Szkoła Podstawowa nr  Malinie 1.15
2 Słąba Kinga 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.10
3 Adamczyk Karolina 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.05

 

rocznik 2005 dziewczęta
60m

1 Balawajder Wiktoria 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.88
2 Kiełb Amelia 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 9.71
3 Surowiec Natalia 05 Szkoła Podstawowa nr  13 Mielec 10.08
300m

1 Marek Gabriela 05 Szkoła Podstawowa nr  Jaślany 54.56
2 Czapiga Oliwia 05 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 62.22

600m

1 Wójtowicz Karina 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 2:11.83
2 Garncarz Wiktoria 05 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 2:23.17

w dal strefa

1 Maciejak Anna 05 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 3.92
2 Dudajek Julia 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 3.83
3 Wawrów Eliza 05 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.77

wzwyż

1 Chojnacka Wiktoria 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.10

 

rocznik 2004 dziewczęta
60m

1 Gaweł Martyna 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.13
2 Smutek Magdalena 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.63
3 Chorązka Gabriela 04 Szkoła Podstawowa nr  7 Mielec 9.04
300m
1 Nadzieja Milena 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 55.88
600m

1 Świętek Aleksandra 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1:55.85
2 Kacwin Samanta 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:13.22
w dal
1 Jackowska Wiktoria 04 Szkoła Podstawowa nr  8 Mielec 4.65
2 Skowron Wiktoria 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 4.04
3 Cisło Gabriela 04 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 4.03
wzwyż
1 Orłowska Julia 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.40
2 Molek Oliwia 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.40
3 Stobierska Alicja 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.35

 

rocznik 2007 i młodsi chłopcy
60m

1 Zabrzyski Bartosz 07 SMS Mielec 9.25
2 Soboń Mateusz 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 9.53
3 Myśliwiec Tomasz 08 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Mielec/LKS Stal Mielec 9.77
300m

1 Kulpa Mateusz 07 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 59.04

2 Krakowski Oliwier 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Piłkarskie Nadzieje 60.43
3 Cisło Piotr 08 LKS Stal Mielec 60.81

600m

1 Skiba Filip 07 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 2:09.50
2 Lisowski Aleksander 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Mielec 2:12.56
3 Chęciek Alan 07 SMS Mielec 2:15.22

w dal strefa

1 Rączka Piotr 07 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 3.66
2 Blicharczyk Gabriel 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.58
3 Płatek Jakub 07 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 3.54

wzwyż

1 Roczniak Marcin 07 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 1.10

 

rocznik 2006 chłopcy
300m

1 Buczek Bartosz 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 66.91

600m

1 Bania Michał 06 SMS Mielec 2:10.21
2 Dyjak Dominik 06 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 2:19.37

w dal strefa

1 Sztuka Igor 06 Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr  Piłkarskie Nadzieje 3.38

wzwyż

1 Balon Wiktor 06 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 1.10
2 Trybulec Damian 06 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 1.05
3 Wilk Łukasz 06 Szkoła Podstawowa nr  Radomyśl Wielki 1.05

 

rocznik 2005 chłopcy
60m

1 Gruszecki Alan 05 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 8.32
2 Rataj Wiktor 05 Wadowice Górne 8.76
3 Początek Jakub 05 SMS Mielec 8.94
300m

1 Figurski Igor 05 SMS Mielec 56.75
2 Płaza Piotr 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 58.26
3 Strelcow Jakub 05 SMS Mielec 59.10

600m

1 Wójcik Mateusz 05 SMS Mielec 1:56.96
2 Płaza Michał 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1:59.13
3 Płaza Adrian 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:00.29

w dal strefa

1 Rączka Patryk 05 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 4.58
2 Kamiński Daniel 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 4.41
3 Skowron Bartosz 05 SMS Mielec 3.94

wzwyż

1 Wójcik Michał 05 Szkoła Podstawowa nr  Wola Mielecka 1.30
2= Sowa Jakub 05 Szkoła Podstawowa nr  Malinie 1.25
2= Przygoda Kamil 05 Szkoła Podstawowa nr  Malinie 1.25

 

rocznik 2004 chłopcy
60m

1 Piechota Bartosz 04 Szkoła Podstawowa nr  2 Mielec 8.72
2 Pająk Daniel 04 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 8.72
3 Płatek Igor 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.86
300m
1 Szyler Tymon 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 51.27
600m

1 Zawierucha Patryk 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 2:31.94

w dal strefa

1 Molek Mateusz 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 5.47
2 Wanatowicz Jan 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 4.39
3 Gaj Patryk 04 Szkoła Podstawowa nr  12 Mielec 3.96

wzwyż
1 Burdzel Dawid 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.35
2 Augustyn Norbert 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.30
3 Jasiński Tomasz 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.25
 

Zawody współfinansowane były ze środków Województwa Podkarpackiego.

Sponsorem imprezy były Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.

Reklama

Zobacz także

Back to top button