Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: sobota 21.10.2017,
Wideo

Hufiec ZHP Mielec z wakacyjnymi propozycjami dla dzieci i młodzieży

Nie masz jeszcze planów na wakacje dla swoich dzieci? Hufiec ZHP Miele ma w tym roku mnóstwo propozycji! Jesteśmy pewni, że przynajmniej jedna przypadnie Ci do gustu.

Myśląc o wakacjach, pierwsze dwa miejsca jakie przychodzą nam do głowy to oczywiście morze i góry. Jeśli chodzi o morze, to tak jak co roku, zapraszamy do wyjazdu z nami na obóz młodzieżowy w Błotach Karwieńskich II. Położony blisko plaży i otoczony pięknymi widokami ośrodek co roku przyciąga setki osób. Uczestnicy zakwaterowani są w namiotach typu NS, mają zapewnione wyżywienie i całodzienny program. Odbywają się tam między innymi zajęcia w grupach, zwiedzanie okolicznych miejscowości, czy ogniska przy dźwiękach gitary. Jest to świetny sposób aby poznać nowych ludzi, a także przeżyć niesamowitą przygodę w pięknym zakątku Polski. Obóz trwa od 03.08.2017 do 14.08.2017.

Nowością organizowaną przez nasz hufiec jest kolonia dla dzieci w Zakopanem. Uczestnicy będą zakwaterowani w typowym góralskim domu. Do dyspozycji będą mieć między innymi szałas, teren zabaw dla dzieci, czy salę wypoczynkową. W programie przewidujemy takie atrakcje jak: wycieczka do Rabki, nad Morskie Oko, czy na Gubałówkę. Nie zabraknie też pieszych wycieczek i wyjść na basen. Jest to świetna okazja dla dzieci w wieku 7-13 lat aby spędzić czas na świeżym powietrzu i zwiedzić nasze piękne Tatry. Kolonia trwa od 15.07.2017 do 25.07.2017.

Dla wszystkich zuchów organizujemy też kolonię w Korzkwi. Warunkiem udziału jest figurfigurowanie w ewidencji ZHP. Ośrodek położony jest 15 kilometrów od Krakowa, w otoczeniu Ojcowskiego Parku Narodowego, w sąsiedztwie zabytkowego zamku w Korzkwi. Dzieci zakwaterowane są w małych domkach. Zajęcia obejmują przede wszystkim zdobywanie sprawności zuchowych. Nie zabraknie też spacerów, czy wyjść na basen.

Dla wszystkich tych, którzy nie są jeszcze gotowi na tak długi pobyt poza domem, przygotowaliśmy półkolonie. Jak co roku przewidziane są trzy dwutygodniowe turnusy. W programie oferujemy wyjścia na basen, do kina, sali zabaw, a także atrakcyjny program prowadzony przez opiekunów. Półkolonie co roku cieszą się ogromnym powodzeniem, co potwierdza, że warto zapisać na nie swoje dziecko.

Zapraszamy do biura Hufca ZHP Mielec w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:00-18:00, gdzie można dowiedzieć się szczegółów o naszych propozycjach na wakacje. Adres: ul. Solskiego 1  (wejście od Kusocińskiego). Można również kontaktować się z nami przez stronę na Facebooku.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*