Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: sobota 21.10.2017,
Wideo

Interweniowali w sprawie spożywania alkoholu, znaleźli narkotyki

Policjanci interweniowali wobec osób spożywających alkohol w miejscu objętym zakazem. Przy dwóch mężczyznach ujawnili narkotyki. Obaj usłyszeli zarzuty, przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia.

Wraz ze zbliżającym się latem zwiększa się liczba interwencji dotyczących spożywania alkoholu w miejscach objętych zakazem. Na jedną z takich interwencji skierowani zostali funkcjonariusze, którzy na ulicy Legionów zastali kilku mężczyzn pijących piwo. Zachowanie osób poddanych legitymowaniu wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy.

W czasie kontroli osobistej policjanci ujawnili u dwóch z mężczyzn woreczki z suszem roślinnym. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczony susz to marihuana. Mężczyźni, przy których zabezpieczono narkotyki zostali zatrzymani w policyjnych aresztach. Mają 30 i 40 lat.

Kolejnego dnia funkcjonariusze przedstawili im zarzut posiadania narkotyku. Podejrzani przyznali się do zarzutu i złożyli wyjaśnienia, a także wyrazili chęć dobrowolnego poddania się każe. O ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

źródło: KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*