Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Kinga Kozioł walczy o tytuł Miss Polski Internetu! Rozpoczęło się sms-owe głosowanie

Już 23 i 24 czerwca w Kozienicach odbędą się półfinały konkursu Miss Polski 2017 i finał konkursu Miss Polski Nastolatek 2017. O tą drugą koronę walczyć będzie, pochodząca z Przecławia, Kinga Kozioł.

Tegoroczna Miss Podkarpacia Nastolatek, ma nie tylko szansę zdobycia tytułu Miss Polski Nastolatek ale również może zostać Miss Polski Internetu. Tytuł Miss Polski Nastolatek Internetu gwarantuje także automatyczny awans do TOP 10 Miss Polski Nastolatek. – Zapraszam do głosowania, dzięki któremu mogę znaleźć się w finałowej Top 10 Miss Polski Nastolatek 2017- zachęca Kinga Kozioł.

Pierwsza tura głosowania potrwa do północy 19.06 (poniedziałek). II tura rozpocznie się zaraz po północy, czyli 20.06 (wtorek – głosować będzie można od nowa ale tylko na Top 10 w każdej kategorii) i potrwa do rozpoczęcia gal. Dla półfinalistek Miss Polski 2017 do godz: 20:00 (23 czerwca), a dla Nastolatek do godz: 20:00 (24 czerwca). Zwyciężczyni w kategorii dorosłych otrzyma Złoty Bilet (awans do finału Miss Polski 2017), a nastoletnia Miss Internetu awans do finałowego Top 10 Miss Polski Nastolatek 2017.

Na zwyciężczynię tytułu Miss Polski Nastolatek 2017 czeka kontrakt modelingowy z agencją New Stage, oraz wycieczka do Hiszpanii ufundowana przez Fun Club.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*