MiastoPolecaneWiadomości

Kto na mieleckiego radnego? Lista kandydatów do Rady Miasta

Reklama

Nazwiska dobrze już w Mielcu znane, ale nie tylko, są także nieznani lub… jeszcze nieznani. Walkę o miejsce w Radzie Miasta stoczy 147 osób, które wystartują z 5 komitetów wyborczych, w czterech okręgach. Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę, 21 października.

 

Okręg wyborczy nr 1 (osiedla: Kazimierza Wielkiego, Kościuszki, Niepodległości, Rzochów, Wojsław, Wolności i Żeromskiego)

Komitet Wyborczy Razem dla Ziemi Mieleckiej:

Reklama
  1. Myśliwiec Jan, lat 62
  2. Róg Tomasz, lat 46
  3. Bialic Izabela Józefa, lat 33
  4. Czaja Stella Maria, lat 44
  5. Zaskalski Kamil Michał, lat 28
  6. Stachów Barbara, lat 49
  7. Kurdyś Arkadiusz, lat 43
  8. Warzecha Paweł Wojciech, lat 37

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Kapinos Fryderyk Sylwester, lat 56
  2. Ryniewicz Mariusz, lat 47
  3. Blicharczyk Jakub Maciej, lat 36
  4. Zalotyński Marek Józef, lat 48
  5. Tomalski Robert Henryk, lat 51
  6. Wyparło Elżbieta Stanisława, lat 53
  7. Kowalik Krystyna Aldona, lat 43
  8. Kłaczyńska Grażyna Bogumiła, lat 58

Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ`15:

  1. Szczerba Jarosław Roman, lat 42
  2. Zaręba Filip Maria, lat 25
  3. Wójtowicz Jadwiga, lat 53
  4. Głodzik Monika Beata, lat 40
  5. Kubik Katarzyna Karolina, lat 31
  6. Knap Kazimierz, lat 60
  7. Chrabąszcz Adam Józef, lat 67
  8. Mazur Mariusz Stanisław, lat 47

Komitet Wyborczy Nasz Mielec:

  1. Nowakowski Zdzisław Ryszard, lat 63
  2. Chamielec Grażyna Aleksandra, lat 57
  3. Totoń Kazimierz Lesław, lat 68
  4. Burda Bożena, lat 60
  5. Wrzesień Beata Zofia, lat 54
  6. Krupa Iwona Mieczysława, lat 51
  7. Cieśla Krzysztof Marian, lat 59
  8. Molak Dariusz, lat 53

Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Mielec Andrzeja Skowrona:

Reklama
  1. Mędryk Michał Grzegorz, lat 39
  2. Bednarczyk Tomasz Jerzy, lat 33
  3. Stalnik Agata Aleksandra, lat 33
  4. Głowacka Ewa Teresa, lat 47
  5. Miller Grzegorz, lat 43
  6. Jacek Jolanta Marta, lat 40
  7. Sudoł Andrzej Mirosław, lat 54
  8. Skowron Łukasz, lat 25

Okręg wyborczy nr 2 (osiedla: Borek, Kilińskiego, Lotników)

Komitet Wyborczy Razem dla Ziemi Mieleckiej:

  1. Wiśniewski Jacek Andrzej, lat 42
  2. Surowiec Dominik, lat 68
  3. Rzeźnik Zbigniew, lat 49
  4. Kozdęba Stanisław Jan, lat 67
  5. Kwiatkowska Elżbieta, lat 70
  6. Olechowska Krystyna Julia, lat 61
  7. Piekarski Zygmunt Marian, lat 60
  8. Pietrzak Elżbieta, lat 63

Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ`15:

  1. Matuszkiewicz Tadeusz Jan, lat 43
  2. Strzelecki Krzysztof Marian, lat 34
  3. Wojtaszko Bogdan, lat 63
  4. Obutelewicz-Węgrzyn Joanna Elżbieta, lat 34
  5. Tomza Stanisław Wojciech, lat 67
  6. Niziołek Krzysztof Andrzej, lat 42
  7. Mazur Anna Maria, lat 26
  8. Krajewska Magdalena Maria, lat 26

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Wójcik Robert Marek, lat 37
  2. Malińska Urszula Antonina, lat 65
  3. Zaskalski Józef Władysław, lat 75
  4. Rzeszutek Romuald, lat 53
  5. Swół Radosław Dariusz, lat 35
  6. Adamczyk Andrzej Zdzisław, lat 54
  7. Sobczyk Elżbieta Urszula, lat 65
  8. Kisiel Józefa, lat 62

Komitet Wyborczy Nasz Mielec:

  1. Wolska Jolanta Zofia, lat 54
  2. Świerczyński Paweł Jan, lat 38
  3. Klaus Jadwiga Barbara, lat 69
  4. Drozdowski Andrzej, lat 54
  5. Lewandowska Marzena Zofia, lat 54
  6. Szwaja Marek Stanisław, lat 44
  7. Głogowska Marta Maria, lat 61
  8. Działowski Jerzy Antoni, lat 67

 Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Mielec Andrzeja Skowrona:

  1. Białek Tomasz Iwo, lat 37
  2. Perłowski Ryszard Jan, lat 63
  3. Biełaga Urszula Sabina, lat 61
  4. Suciński Jan Mieczysław, lat 62
  5. Drozdowska Aleksandra, lat 19
  6. Kołacz Wojciech Stanisław, lat 45
  7. Patej Grażyna Janina, lat 64
  8. Mryczko Artur Paweł, lat 34

Okręg wyborczy nr 3 (osiedla: Kopernika, Kusocińskiego, Cyranka)

Komitet Wyborczy Razem dla Ziemi Mieleckiej:

  1. Weryńska-Zarzecka Magdalena, lat 39
  2. Bury Jan, lat 69
  3. Durak Grzegorz, lat 47
  4. Gadomska Barbara Maria, lat 74
  5. Kacała Natalia Ludmiła, lat 41
  6. Koza Dorota Maria, lat 43
  7. Wieczorek Robert, lat 52

Komitet Wyborczy Nasz Mielec:

  1. Bieniek Bogdan Mieczysław, lat 60
  2. Makuch Halina Elżbieta, lat 57
  3. Łapa Krzysztof Stanisław, lat 53
  4. Cetnar Beata Małgorzata, lat 47
  5. Maksoń Tomasz Józef, lat 42
  6. Baran Beata Dorota, lat 49
  7. Wałek Wiesław Zdzisław, lat 56

Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ`15:

  1. Pieńczewska Renata Zdzisława, lat 52
  2. Ortyl Marcin Tomasz, lat 42
  3. Sztuka Marek Adam, lat 34
  4. Mazur Piotr, lat 48
  5. Lipiński Wiesław Jan, lat 56
  6. Niczyporuk Wiesława Maria, lat 64
  7. Maziarz Ewa Agnieszka, lat 42

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Szostak Krzysztof, lat 37
  2. Zemmel Andrzej Jan, lat 54
  3. Stala Józef Stanisław
  4. Celarek Renata Maria, lat 55
  5. Kołacz Bogusław, lat 60
  6. Szymczyk Magdalena Patrycja, lat 31
  7. Żmuda Stanisława Albina, lat 48

Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Mielec Andrzeja Skowrona:

  1. Rębisz Joanna Dagmara, lat 43
  2. Krzak-Mazur Ewa Marzenna, lat 55
  3. Jastrzębska Agnieszka Patrycja, lat 38
  4. Chmielowska Ewa Stanisława, lat 44
  5. Bawoł Andrzej Janusz, lat 41
  6. Kania Marek Stanisław, lat 53
  7. Gorczyca Jerzy Józef, lat 61

Okręg wyborczy nr 4 (osiedla: Dziubków, Mościska, Smoczka, Smoczka I, Szafera)

Komitet Wyborczy Razem dla Ziemi Mieleckiej:

  1. Mleczko Jacek Michał, lat 56
  2. Truniarz Wiesław, lat 52
  3. Hawron-Cygan Teresa, lat 58
  4. Kokoszka Piotr Łukasz, lat 36
  5. Krzystyniak Grzegorz, lat 53
  6. Lizończyk Bożena Kazimiera, lat 61
  7. Sieroń Marcelina, lat 18
  8. Stępień Barbara Jolanta, lat 43

Komitet Wyborczy Wyborców KUKIZ`15:

  1. Ziomek Grzegorz, lat 35
  2. Wrona Janusz Piotr, lat 52
  3. Witek Przemysław Tadeusz, lat 42
  4. Piętal Magdalena, lat 40
  5. Bakota Andrzej, lat 54
  6. Ciemięga Malwina Agata, lat 33
  7. Kantorowski Andrzej Mariusz, lat 29
  8. Kołacz Agata Krystyna, lat 40

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Kokoszka Marian Kazimierz, lat 61
  2. Cena Jakub Grzegorz, lat 32
  3. Pazdro Danuta, lat 56
  4. Kopeć Aleksander, lat 68
  5. Goryczka Grzegorz Piotr, lat 47
  6. Rusek Dorota, lat 53
  7. Misiąg Monika Maria, lat 47
  8. Lubacz Maciej Hubert, lat 29

Komitet Wyborczy Nasz Mielec:

  1. Głowacki Zbigniew Stanisław, lat 59
  2. Jakubowska Mirosława Gabriela, lat 57
  3. Kusak Janusz Ryszard, lat 64
  4. Bar Urszula Barbara, lat 52
  5. Trybulec Sylwester Adam, lat 48
  6. Bodziony Artur Stanisław, lat 48
  7. Mrozik Paweł Andrzej, lat 40
  8. Gorazd Mirosława Magdalena, lat 41

Komitet Wyborczy Wyborców Nowy Mielec Andrzeja Skowrona:

  1. Skowron Andrzej Jan, lat 47
  2. Strzelczyk Wiktor Michał, lat 21
  3. Kogut Agnieszka, lat 38
  4. Zięba Sylwester, lat 22
  5. Lasek Katarzyna Maria, lat 42
  6. Zięba Aleksandra, lat 35
  7. Rżany Paweł Dominik, lat 25
  8. Wejman Hubert Filip, lat 19

AF

Reklama

Zobacz także

Back to top button