MiastoSport

LKS Stal Mielec triumfuje na Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego U20

Reklama

Osiem złotych, trzy srebrne i trzy brązowe medale zdobyli lekkoatleci Stali Mielec podczas Mistrzostw Województwa Podkarpackiego U20.

Zawody zostały rozegrane w sobotę na stadionie MOSiR w Stalowej Woli.

Z rezultatów uzyskanych przez medalistów tym razem na wyróżnienie zasługują: Alicja Struzik, Adrianna Jabłońska i Dawid Piłat, którzy poprawili swoje rekordy życiowe.

złoty medal:          
K200 m STRUZIK Alicja

2001

Reklama
LKS Stal Mielec

25.71

K3000 m JABŁOŃSKA Adrianna

2000

LKS Stal Mielec

10:39.61

Ktrójskok TORBA Gabriela

2001

Reklama
LKS Stal Mielec

11.13

Kmłot (4) KUSAK Karolina

1999

LKS Stal Mielec

49.70

Kchód 5 km MĄDRA Julia

2000

LKS Stal Mielec

25:38.56

Mtrójskok STAFIEJ Piotr

1999

LKS Stal Mielec

12.95

Mmłot (6) PIŁAT Dawid

2002

LKS Stal Mielec

52.59

Mchód 10 km JACHER Marcin

2000

LKS Stal Mielec

58:36.50

srebrny medal:          
Kchód 5 km RAŚ Wiktoria

2000

LKS Stal Mielec

26:41.64

M1500 m SZYMAŃSKI Mateusz

2000

LKS Stal Mielec

4:33.23

Mw dal STAFIEJ Piotr

1999

LKS Stal Mielec

6.54

brązowy medal:        
K100 m STRUZIK Alicja

2001

LKS Stal Mielec

12.32

Mw dal JACHYM Jakub

2001

LKS Stal Mielec

6.13

Mkula (6) MYSOR Marek

1999

LKS Stal Mielec

11.21

           
Pozostałe wyniki:        
K100 m DYJAK Patrycja

2001

LKS Stal Mielec

15.13

K100 m KILJAŃSKA Aleksandra

2001

LKS Stal Mielec

14.23

K100 m STRUZIK Katarzyna

2003

LKS Stal Mielec

14.53

K800 m WIDLIŃSKA Kinga

1999

LKS Stal Mielec

2:19.78

K80 m pł MŁ LEŚ Gabriela

2003

LKS Stal Mielec

15.43

K400 m pł J MŁ GWÓŹDŹ Kinga

2001

LKS Stal Mielec

71.89

Kw dal TORBA Gabriela

2001

LKS Stal Mielec

5.02

Kw dal LEŚ Gabriela

2003

LKS Stal Mielec

4.15

Kchód 3 km RUSEK Patrycja

2002

LKS Stal Mielec

16:28.28

Kchód 3 km MAŁASZEWICZ Julita

2004

LKS Stal Mielec

16:55.44

Kchód 3 km TOCZYŃSKA Amelia

2004

LKS Stal Mielec

18:07.74

Kchód 3 km ROSTECKA Lucyna

2004

LKS Stal Mielec

18:43.00

Kchód 3 km WYSTĘPEK Natalia

2006

LKS Stal Mielec

21:38.56

M100 m KRAKOWSKI Dawid

1999

LKS Stal Mielec

11.63

M100 m ŁĄCZ Radosław

1998

LKS Stal Mielec

11.94

M200 m KRAKOWSKI Dawid

1999

LKS Stal Mielec

23.75

M200 m ŁĄCZ Radosław

1998

LKS Stal Mielec

24.60

M800 m JAWORSKI Kacper

2003

LKS Stal Mielec

2:09.45

M800 m MIDURA Piotr

2003

LKS Stal Mielec

2:26.18

M800 m GRZELAK Alan

2003

LKS Stal Mielec

2:30.21

Mw dal JACHYM Jakub

2001

LKS Stal Mielec

6.02

Mtrójskok STAFIEJ Piotr

1999

LKS Stal Mielec

12.75

Mmłot (5) PIŁAT Dawid

2002

LKS Stal Mielec

63.20

Mkula (5) TABOR Rafał

2000

LKS Stal Mielec

14.52

Mchód 5 km PIECUCH Kamil

2003

LKS Stal Mielec

27:36.39

Mchód 5 km ŻMUDA Wiktor

2004

LKS Stal Mielec

32:17.92

Reklama

Zobacz także

Back to top button