Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: sobota 21.10.2017,
Wideo

Ten mecz trzeba wygrać! SPR Stal Mielec jedzie do Piotrkowa Trybunalskiego po 3 punkty

Najbliższe spotkanie SPR Stali Mielec w PGNiG Superlidze niesie ze sobą ogromny ciężar gatunkowy. Prawdopodobnie od jego wyniku zależeć będzie awans do baraży o play-off.

Sytuacja w tabeli wygląda następująco: SPR Stal Mielec zajmuje 5.miejsce (gwarantujące grę w barażach) z dorobkiem 13 punktów. Dwa „oczka” mniej ma zajmujący 6.lokatę Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Obie drużyny rywalizują w tej samej grupie – pomarańczowej, a więc stawką meczu będą 3 punkty. Jeśli wygrają mielczanie to niemal zapewnią sobie udział w barażach. Jeśli jednak powinie im się noga, to Piotrkowianin przeskoczy ich w tabeli i to on będzie bliżej upragnionego celu.

Warto zaznaczyć, że Mielczanie nie mają ani chili wytchnienia, gdyż w czwartek po powrocie z Gdańska od razu zaczęli przygotowania do sobotniego spotkania z Piotrkowianinem.

Niestety wyjazd nad morze nie był dla Stali zbyt szczęśliwy, gdyż „Czeczeńcy” przegrali z Wybrzeżem 23:24, po niezwykle zaciętym pojedynku. Zdecydowanie zabrakło szczęścia w końcówce, gdyż Stal prowadziła niemal przez cały mecz. Gospodarze ponownie jednak tak jak to miało miejsce w Mielcu przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatnich sekundach.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*