Dziś imieniny obchodzą: Ambroży, Gaweł, Florentyna Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo
fot. Facebook

Mielczanin ma szanse wyjechać na prestiżowe zawody breakdance! Każdy może zagłosować!

2 kwietnia w Starej Zajezdni w Krakowie odbędą się polskie eliminacje do światowych zawodów breakingowych Red Bull BC One. B-boys i b-girls z całej Polski powalczą o udział w globalnych eliminacjach, które są wrotami do światowego finału tych najbardziej prestiżowych w świecie tanecznym zawodów.

W konkursie w Krakowie wystąpi mnóstwo fantastycznych tancerzy, którzy będą walczyć o zwycięstwo i szansę wystąpienia w wielkim finale Red Bull BC One, który w tym roku odbędzie się w Amsterdamie.

Wśród tych, którzy powalczą o przepustkę do wielkiego finału będzie również mielczanin – Maciej Zbrzezny noszący ksywkę „Hockey”. Jego organizatorzy umieścili w prestiżowej „10” zawodników, którzy mają możliwość ominięcia udziału w żmudnych kwalifikacjach do krakowskiego konkursu głównego.

Każdy może pomóc mielczaninowi w zdobyciu „Dzikiej karty”. Głosować można TUTAJ. Głosowanie trwa do 23 marca. Głosować można raz dziennie.

fot. Facebook

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*