Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Mielczanin ma szansę występu na Mistrzostwach Świata we Francji!

Mielczanin Cezary Bik, wicemistrz Polski w Mountainboardingu, ma szansę występu na Mistrzostwach Świata, które w tym roku odbędą się we Francji. Z powodu braku sponsorów, zawodnicy teamu, w którym występuje mielczanin, postanowili we własnym zakresie pozbierać fundusze na wyjazd. W tym celu utworzyli projekt na portalu Polak Potrafi.

Mountainboardinfo to grupa młodych pasjonatów desek oraz innych sportów ekstremalnych. Wieloletnie wspólne treningi, zawody i wyjazdy zaowocowały ideą powstania teamu, który ma na celu promować i rozwijać ten sport. Teraz mają szansę pojechać na najważniejsze zawody ich życia. By jednak tak się stało, muszą uzbierać odpowiednią kwotę, którą przeznaczą na opłacenie kosztów wyjazdu.

Zapraszamy na stronę Polak Potrafi gdzie można wspomóc zawodników Mountainboardinfo i pomóc im pojechać na Mistrzostwa Świata KLIKNIJ.

Zawodnicy Mountainboardinfo to wielokrotnymi mistrzowie Polski oraz zwycięzcy i finaliści wielu zawodów w całej Europie.
Zaistnieliśmy niejednokrotnie na arenie międzynarodowej, nie tylko biorąc udział, ale zajmując wysokie miejsca w finałach Mistrzostw Świata i Europy. Jesteśmy też zwycięzcami pucharu Europy w Słowenii.Za nasze największe osiągniecie uznajemy to, że od kilku lat naszym wspólnym działaniem przedstawiliśmy mountainboarding tysiącom osób i wielu z nich zajawiliśmy na ten sport! – przekazują członkowie teamu.

Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli wspólnie powalczyć o zwycięstwo na Mistrzostwach Świata, a Wasza wiara w nas zmotywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Postaramy się pokazać jak dobrzy w tym sporcie są Polacy oraz jak wszyscy wspólnie rozwijamy mountainboarding w Polsce-dodają.

Fot. Wiktor Matlakiewicz/ Mountainboardinfo.pl

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*