Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Mieleccy policjanci oddali krew

Kilkunastu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu oddało krew w ramach Akcji Honorowego Oddawania Krwi pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod hasłem ,,spoKREWnieni służbą”.

„spoKREWnieni służbą” to nazwa ogólnopolskiej zbiórki krwi zrzeszająca służby mundurowe. Dziś ostatni dzień akcji, która została zainaugurowana podczas Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warszawie 1 marca i trwała przez cały miesiąc.

Mieleccy policjanci wspierając zbiórkę mieli możliwość oddać krew w Terenowym Oddziale w Mielcu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie. Szczytny cel, którym jest pomoc w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego poprzez łagodzenie deficytu krwi w bankach krwi i placówkach służby zdrowia, wsparło kilkunastu funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu na czele z Komendantem nadkom. Jackiem Juwą.

żródło: KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*