Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: piątek 20.10.2017,
Wideo

MON wspierało promocję produkowanego przez PZL Mielec samolotu M28

Delegacja Ministerstwa Obrony Narodowej pod przewodnictwem sekretarza stanu Bartosza Kownackiego wzięła udział w Międzynarodowej Wystawie Sprzętu Wojskowego LAAD 2017 w Rio de Janeiro w Brazylii.

W trakcie targów sekretarz stanu w MON aktywnie wspierał ofertę PZL Mielec w zakresie sprzedaży samolotu M28 na rynki latynoamerykańskie.

Wiceminister Kownacki odbył szereg spotkań mających na celu promocję polskiego przemysłu zbrojeniowego. Delegacja spotkała się m.in. z przedstawicielami resortów obrony Brazylii, Kolumbii, Meksyku, Ekwadoru, Argentyny i Macedonii, a także z przedstawicielami przemysłu tych krajów.

Targi LAAD Defence & Security 2017 odbywają się w terminie 4–7 kwietnia 2017 r. w Rio de Janeiro w Brazylii. Jest to jedenasta edycja tego odbywającego się w cyklu dwuletnim wydarzenia. Są to największe targi tego typu w Ameryce Południowej i piąte co do wielkości na świecie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wizyty przedstawicieli MON na stoisku LM oraz prezentacji samolotu M28 przebywającego w Rio do 9 kwietnia.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*