Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Nowe ogrodzenie „Elektryka” powinno powstać do końca wakacji

Na terenie Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego trwa przebudowa i rozbudowa szkolnej sali gimnastycznej. Oprócz tego trwa również remont ogrodzenia. Charakterystyczne, stare ogrodzenie zostało już rozebrane. Nowe ma powstać do końca wakacji.

Do końca sierpnia br. obiekty Zespołu Szkół im. prof. Groszkowskiego doczekają się nowego ogrodzenia – wykonanego z cegły klinkierowej oraz prętowych przęseł. Odtworzone zostaną również przebiegające przy bramach i furtkach chodniki.

Ta informacja z pewnością ucieszy kierowców, którzy wielokrotnie zwracali uwagę na płot przy „Elektryku”. Wyjeżdżając z ulicy Warszawskiej w lewo, w ulicę Kilińskiego, płot przy szkole w sposób znaczny zasłania pole widzenia.

Równocześnie trwa przebudowa i rozbudowa szkolnej sali gimnastycznej. Realizacją obydwu zadań zajmuje się Firma Budowlana LISBUD Sp.z o.o., która złożyła najkorzystniejszą ofertę ze wszystkich ośmiu startujących w przetargu podmiotów. Rozbudowę i przebudowę sali gimnastycznej, współfinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 wyceniła na kwotę 2 482 223, 20 zł, zburzenie starego i postawienie nowego ogrodzenia zaś – na 154 874,77 zł.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*