Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: piątek 20.10.2017,
Wideo

Nowy festiwal w Mielcu? To bardzo możliwe!

Fundacja Klub Młodych Liderów planuje zorganizować w w lipcu duże wydarzeni rozrywkowe. W jego skład miałby wejść Festiwal Kolorów, który mógłby odbyć się 23 lipca na terenie mieleckiego Rynku.

Festiwal Kolorów to zabawa, która polega na wyrzucaniu w górę przez tysiące zebranych ludzi różnokolorowych proszków, które tworzą wielką chmurę barw. Wszyscy tańczą, śpiewają i bawią się, rzucając kolory w powietrze! Nieważne ile masz lat czy jakiej muzyki słuchasz, ważne że potrafisz się uśmiechać i lubisz spędzać czas w gronie zwariowanych osób! Każdy może przyjść i pokolorować sam siebie i swoich najbliższych! Festiwal jest otwarty dla wszystkich i zupełnie darmowy.

Festiwal Kolorów co roku odbywa się w kilku największych miastach w Polsce. W tym roku odbędzie się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie oraz Lublinie. Klub Młodych Liderów czyni jednak starania, aby radosny tour Festiwalu Kolorów zawitał również do Mielca.

Co zrobić, aby tak się właśnie stało? Należy dołączyć do wydarzenia na Facebooku Chcemy Festiwalu Kolorów KML w Mielcu! Im więcej chętnych, tym większe prawdopodobieństwo, że w Mielcu uda się zorganizować ten niepowtarzalny event. Do dzieła!

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*