Poznaj nasz zespółJan Zoń

3-krotny Mistrz Polski
3x Mistrzostwo Polski
5x Rekord Polski
Brązowy medal  Asian-Oceanian Open 2021 Brązowy Medal Olimpiady Sportów Umysłowych


Trzykrotny Mistrz Polski w zapamiętywaniu, brązowy medalista Olimpiady Sportów Umysłowych 2021 w sporcie pamięciowym. Wielokrotny rekordzista Polski, m.in. w zapamiętywaniu kart i obrazów. Czołowy reprezentant naszego kraju na zawodach międzynarodowych, w tym na Mistrzostwach Świata. Światowej klasy zawodnik na zawodach pamięciowych formatu Memory League. Pasjonuje się wszelkiego rodzaju grami i zagadkami umysłowymi, takimi jak: szachy, sudoku czy łamigłówki. Studiuje Informatykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Ewelina Preś

2-krotna Mistrzyni Polski
2x Mistrzostwo Polski
14x Rekord Polski
1x Brązowy Medal międzynarodowych zawodów IAM
2x Złoty Medal Olimpiady Sportów Umysłowych 1x Srebrny Medal Olimpiady Sportów Umysłowych


Mistrzyni Polski Pamięci 2020 i 2021. Rekordzistka Polski m.in. w zapamiętywaniu imion, liczb, cyfr binarnych, kart, dat, słów czy fikcyjnych słów. Zdobywczyni dwóch złotych oraz jednego srebrnego medalu na Olimpiadzie Sportów Umysłowych 2022 w Londynie, a tym samym zwyciężczyni MSO Memory Championships 2022. Laureatka trzeciego miejsca na Swedish Memory Open 2021. Była tancerka tańca towarzyskiego. Studiuje Matematykę i Analizę Danych na Politechnice Warszawskiej, a w wolnych chwilach uprawia sport.
Łukasz Chwałkowski

2-krotny Brązowy Medalista Mistrzostw Polski
2x Brązowy Medalista Mistrzostw Polski
1x Rekord Polski


Pomysłodawca i inicjator Mnemonic Academy. Rekordzista Polski w zapamiętywaniu kolorów ze słuchu i II Wicemistrz Polski Pamięci. Zdobywca złotego medalu mistrzostw Polski w konkurencji losowe słowa. Reprezentant Polski na zawodach pamięciowych Swedish Memory Open 2021 oraz na Olimpiadzie Sportów Umysłowych 2022 w Londynie. Pasjonat sztuki dedukcji i rozwoju osobistego. Interesuje się psychologią i działaniem ludzkiego umysłu, a w wolnym czasie uwielbia chodzić po górach.