Powiat i gminaRozrywka

Ozdobne łańcuchy

Reklama

Aż 107 prac wpłynęło na gminny konkurs ozdób choinkowych, którego głównym motywem w tym roku był łańcuch choinkowy.

W konkursie udział wzięli uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dąbiu, Janowcu, Podborzu, Rudzie, Dulczy Wielkiej, Żarówce, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Dulczy Małej, Szkoły Podstawowej w Radomyślu Wielkim i Zdziarcu oraz Niepublicznego Gimnazjum Specjalnego w Dulczy Małej i Gimnazjum Publicznego w Radomyślu Wielkim. O nagrodach zdecydowała komisja w składzie: przewodnicząca Małgorzata Sorochman (plastyk), Anna Kalita i Angelina Stąsiek. Wyniki poniżej:

Kategoria I

I miejsca

Reklama

Dawid Bielat Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Dominika Brożyna Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Nikodem Krzyżowski Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

II miejsca

Reklama

Anna Działo Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie

Zuzanna Pulak Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Maciej ZiębaNiepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy

Antoni Marczyk Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Klaudia Skrzyniarz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

III miejsca

Joanna Drąg Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Julita Dobosz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Nikola Małek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dulczy Wielkiej

Korneliusz Skiba Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Adrian Ziomek Szkoła Podstawowa w Radomyślu Wielkim

Julia Krzysztofik Szkoła Podstawowa w Zdziarcu

Zofia Kuzara Szkoła Podstawowa w Zdziarcu

Szymon Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu

Gabriela Jagoda Zespół Szkolno – Przedszkolny w Żarówce

Kategoria II

I miejsca

Julia Zielińska Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

Zuzanna Wyzga Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Dulczy Małej

II miejsca

Aleksandra Jakubus Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Szymon Chmiel Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Oskar Kilian Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

III miejsca

Oliwia Machnik Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rudzie

Zuzanna Dadacz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Norbert Sypek Zespół Szkolno – Przedszkolny w Podborzu

Hannah Anthony Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Błażej Jeniec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Janowcu

Aleksander Golec Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dąbiu

Kategoria III

I miejsca

Katarzyna Midura Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Tomasz Żmuda Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Karolina Sorochman Gimnazjum Publiczne w Radomyślu Wielkim

III miejsca

Mateusz Leśniowski Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Wojciech Ćwięka Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Adrian Irla Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Dulczy Małej

Reklama
Tagi

Zobacz także

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Korzystając z formularza, zgadzam się z regulaminem portalu i polityką prywatności

Back to top button
Zamknij