Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Padwi Narodowej

W dniu 11 czerwca 2017 roku na terenach zielonych przy Zespole Szkół w Padwi Narodowej odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka dla dzieci i ich opiekunów.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla całych rodzin WORD w Tarnobrzegu przygotował: konkurs sprawnościowej jazdy rowerem po torze przeszkód dla dzieci w wieku 10-14 lat, oraz konkurs rysunkowy dla dzieci młodszych.

Na rowerowym torze przeszkód dzieci mogły doskonalić technikę jazdy rowerem oraz sprawdzić wiedzę teoretyczną z zakresu prawidłowego zachowania się pieszych w ruchu drogowym. Najmłodsze dzieci malowały kolorowanki, rozwiązywały rebusy i krzyżówki nawiązujące tematycznie do prawidłowych zachowań w ruchu drogowym. Najlepsi uczestnicy konkursu otrzymali nagrody rzeczowe.

Dzięki tego typu konkursom Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu propaguje świadome i odpowiedzialne postawy uczestników ruchu drogowego oraz pozwala doskonalić technikę jazdy rowerem. Dodatkowo wszyscy biorący udział w konkursie zostali zaopatrzeni w elementy odblaskowe przez co poprawi się ich widoczność na drodze a co za tym idzie bezpieczeństwo.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*