Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Piłkarski puchar trafił do starostwa

Zwycięzcy VI Noworocznego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego przekazali swoje trofeum Zbigniewowi Tymule.

Spotkanie starosty z zawodnikami reprezentującymi powiat odbyło się w czwartek, 9 lutego. Drużyna, która triumfowała w stoczonych przed dwoma tygodniami rozgrywkach, zabrała wraz ze sobą zdobyty wówczas puchar. Z rąk kapitana drużyny został on przekazany staroście Zbigniewowi Tymule, po to, by przez rok przypominał o sukcesie – pierwszej w historii turnieju wygranej zespołu reprezentującego powiat.

Cieszy mnie zarówno zwycięstwo naszej drużyny, jak i fakt, że turniej co roku gromadzi dziesiątki amatorów piłki nożnej. Kolejny raz pokazali oni, czym jest piękna, typowo sportowa rywalizacja. Liczę, że tradycja konkursu przetrwa, a drużyny już za rok powalczą o puchar na nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. prof. Groszkowskiego – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy. VI Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego odbył się w sobotę, 28 stycznia. Podobnie jak w latach ubiegłych, Starostwo Powiatowe w Mielcu zorganizowało go wraz z firmami: Kirchhoff Automotive, PZL Mielec i LEAR. To właśnie drużyny reprezentujące organizatorów stanęły ostatecznie na podium. W rozgrywkach udział wzięli jednak również przedstawiciele mieleckiej policji i straży pożarnej, prawnicy a także pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*