Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Piłkarskie Nadzieje ze srebrem Juventus Cup 2017

Drugie miejsce w turnieju organizowanym przez słowacki oddział słynnego Juventusu, zajęli chłopcy reprezentujący Akademię Piłkarską Piłkarskie Nadzieje z rocznika 2006.

W zawodach rozgrywanych w Koszycach mielczanie wyprzedzili osiem ekip z Węgier i Słowacji. W finale ulegli świetnie tego dnia dysponowanej drużynie Zemplin Michalovce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został mielczanin, Kuba Wojcik.

Już samo zaproszenie na na ten turniej traktujemy jako ogromne wyróżnienie dla naszej Akademii i docenienie pracy jaką wykonują nasi zawodnicy i trenerzy. A miejsce i sam sposób w jaki zaprezentowali się nasi chłopcy na tle tak wymagających rywali, napawa optymizmem – komentuje występ swoich podopiecznych trener Paweł Mrozik

Skład APPN: Mrozik, Sroczyński, Tereszkiewicz, Mikulski, Wójcik, Walczyk, Solarski, Staroń, Baran – Dziekan, Krawiec, Tomczyk, Wdowiarz, Wybraniec, Ciaś, Chrabąszcz, Jurkowski, Makuch, Sztuka.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*