Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Policjanci poszukają właścicieli rowerów. Właściciele roweru proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu

Mielecka Policja jest w posiadaniu rowerów, które zostały znalezione na ulicach Warszawskiej i Sękowskiego w Mielcu. W związku z tym, że rowery nie figurują w policyjnej bazie danych jako utracone, funkcjonariusze poszukują ich właścicieli.

Rower koloru granatowego marki „Vestels” został ujawniony w altanie śmietnikowej przy ulicy Sękowskiego 2 w Mielcu. Policjanci zabezpieczyli jednoślad do czasu znalezienia jego właściciela. Rower koloru szarego z czerwonymi napisami marki KROSS Hexagon V6 ujawniony obok bloku przy ulicy Warszawskiej 6 w Mielcu.

Właściciele roweru proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Mielcu lub kontakt telefoniczny z dzielnicowym asp. szt. Adamem Moździoch, pod nr tel. 572 908 608.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*