Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Policjant po służbie zatrzymał pijanego motorowerzystę

Patrol wydziału ruchu drogowego dębickiej komendy został skierowany do miejscowości Głowaczowa, gdzie ujęto pijanego motorowerzystę. Jak się później okazało, kierującego jednośladem zatrzymał policjant będący po służbie.

Zgłoszenie o pijanym kierującym oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dębicy odebrał w środę około godz. 22.30. Policyjny patrol zastał na miejscu nietrzeźwego motorowerzystę i policjanta, który do zatrzymał.

Uwagę, będącego na wolnym funkcjonariusza, zwrócił sposób jazdy motorowerzysty, który jechał całą szerokością jezdni. Po zatrzymaniu funkcjonariusz od razu wyczuł od mężczyzny silną woń alkoholu. Przeprowadzone przez obsługujących interwencję policjantów badanie alkomatem wykazało w organizmie 34-letniego mieszkańca Czarnej 1,85 promila alkoholu. Po zakończeniu interwencji pojazd został zabezpieczony, a kierujący przekazany pod opiekę wskazanej osoby.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*