MiastoWiadomości

Porządek odwiedzin duszpasterskich w nadchodzącym tygodniu

Reklama

PARAFIA PW. DUCHA ŚWIĘTEGO

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 15.30

Aleja Ducha Świętego 13, 1-25

Aleja Ducha Świętego 13, 26-50 (od końca)

Reklama

Aleja Ducha Świętego 18, 1-25

Aleja Ducha Świętego 20, 1-25

Aleja Ducha Świętego 22, 1-25

Aleja Ducha Świętego 24, 1-25

Reklama

15.01.2019 r. Wtorek od godz. 1530

Aleja Ducha Świętego 21, 1-20

Aleja Ducha Świętego 25, 1-20

Aleja Ducha Świętego 25, 21-40 (od końca)

Aleja Ducha Świętego 26, 1-20

Aleja Ducha Świętego 26, 21-40 (od końca)

Aleja Ducha Świętego 27, 1-20

16.01.2019 r.  Środa od godz. 1530

Aleja Ducha Świętego 28 od początku (1-25)

Aleja Ducha Świętego 28 od końca (50-26)

Aleja Ducha Świętego 29 od początku (1-20)

Aleja Ducha Świętego 29 od końca (40-21)

Aleja Ducha Świętego 30, 1-40

Aleja Ducha Świętego 31, 33, 35

17.01. 2019 r. Czwartek od godz. 1530

Aleja Ducha Świętego 32, 1-30

Aleja Ducha Świętego 36, 1-20

Aleja Ducha Świętego 38 od początku (1-20)

Aleja Ducha Świętego 38 od końca (40-26)

Aleja Ducha Świętego 40, 1-40

18.01. 2019 r. Piątek od godz. 1530

Drzewieckiego 3, 1-33 (I klatka)

Drzewieckiego 3, 34-55 (II klatka)

Drzewieckiego 5, 1-24 (I klatka)

Drzewieckiego 5, 25-47 (II klatka)

Drzewieckiego 13, 1-25 i 11 (szkoła)

19.01. Sobota od 900

Drzewieckiego 7, 1-24 (I klatka)

Drzewieckiego 7, 25-47 (II klatka)

Drzewieckiego 15, 1-25

Drzewieckiego 17, 1-25

Drzewieckiego 19, 1-25

Kocjana 21a, 1-19

19.01.2019 r. Sobota od godz. 1400

Drzewieckiego 21a, 1-40

Kocjana 9, 1-35

Kocjana 9, 36-75 (od końca)

Kocjana 13, 1-35

Kocjana 13, 36-75 (od końca)

20.01.2019 r. Niedziela od godz. 1400

Kocjana 21, 1-35

Kocjana 21, 36-75 (od końca)

Drzewieckiego 31, 1-33

21.01. 2019 r. Poniedziałek od godz. 1530

Drzewieckiego 21, 1-25

Drzewieckiego 23, 1-25

Drzewieckiego 25, 1-25

Drzewieckiego 27, 1-25

Kocjana 17, 1-25

 

PARAFIA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 16.00

Wyszyńskiego 3, 1-35

Wyszyńskiego 3, 36-70

Wyszyńskiego 1, 1-37

Wyszyńskiego 1, 38-75

Wyszyńskiego 12 od końca, 10 od początku

15.01.2019 r.  Wtorek od godz. 16.00

Wyszyńskiego 4, 6a, 6c

Wyszyńskiego 6, 6b, 6d

Warneńczyka 1, 1-29

Warneńczyka 1, 30-58

Warneńczyka 1, 59-88

16.01.2019 r.  Środa od godz. 16.00

Warneńczyka 1, 118 – 147

Warneńczyka 1, 148 – 176

Warneńczyka 1, 177-186

Warneńczyka 5, 1-19

Warneńczyka 5, 20-48

17.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

Warneńczyka 5, 49-77

Warneńczyka 5, 78-106

Warneńczyka 5, 107-125

Warneńczyka 7, 1-9

Warneńczyka 7, 10-38

Warneńczyka 7, 39-67

18.01.2019 r. Piątek od godz. 16.00

Warneńczyka 7, 68-97

Warneńczyka 7, 98-125

Warneńczyka 9, 1-29

Warneńczyka 9, 30-58

Warneńczyka 9, 59-87

19.01.2019 r. Sobota od godz. 9.00

Warneńczyka 9, 88-125

Warneńczyka 13, 1-23

Warneńczyka 13, 24-84

Warneńczyka 13, 85-100

Warneńczyka 15, 1-49

Warneńczyka 15, 50-88

Warneńczyka 10

Warneńczyka 17, 1-59

20.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Warneńczyka 17, 60-98

Warneńczyka 6, 1-38

Warneńczyka 6, 39-69

Warneńczyka 6, 77-100

 

PARAFIA ŚW. MARKA EWANGELISTY

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 15.00

Rzochowska numery parzyste od nr 2 do 20

15.01.2019 r. Wtorek od godz. 15.00

Rzochowska numery parzyste od nr 26 do 68

Dębicka od nr 114 do 2 A

Wandy od nr 37 do 2

16.01.2018 r. Środa od godz. 15.00

Rzochowska numery parzyste od nr 74 do 94 i nieparzyste od nr 59 do 95

Rynek Rzochowski od nr 32 do 4,

Rzochowska numery parzyste od nr 104 do 96 i numery nieparzyste od nr 105 do 91

Św. Marka

18.01.2019 r. Piątek od godz. 15.00

Jagodowa – początek od nr 1

Podleśna

19.01.2019 r. Sobota od godz. 9.00

Grzybowa wszystkie numery od nr 7 do 26

Kolejowa wszystkie numery od nr 23 do 4 A

Rzemień /Rejowiec/ od nr 267 A do 279

 13.01.2019 r. Niedziela po mszy świętej

Łuże – początek od nr 1

 

BAZYLIKA ŚWIĘTEGO MATEUSZA

14.01.2019 r. Poniedziałek od godz. 16.00

 

15.01.2019 r. Wtore od godz. 16.00

 

16.01. 2019 r. Środa od godz. 16.00

 

17.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

 

18.01. 2019 r. Piątek od godz. 16.00

 

19.01. 2019 r. Sobota od godz. 9.00

 

20.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

 

 

PARAFIA MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

14.01. 2019 r.  Poniedziałek od godz. 16.00

Kochanowskiego 1, 2, 3, 5, 6;

15.01.2019 r. Wtorek od godz. 16.00

Grunwaldzka 7a, 8a, 9a, 10a, 11a, 12a, 13a, 14a, 15a, 16a, 17a, 18a;

16.01.2019 r.  Środa od godz. 16.00

Grunwaldzka 2, 4, Fredry 1, 2; Kołłątaja 2;

17.01.2019 r. Czwartek od godz. 16.00

Skargi 1, 2, 3, 5, 7, 11;

18.01.2019 r. Piątek od godz. 16.00

Skargi 13, 17; Kędziora 4;

19.01.2019 r.  Sobota od godz. 9.00

Asnyka  4, Dworcowa 3, 6, 8, 10; Kędziora 1, 3, 5, 7, 9, 11; Al. Niepodległości 20;

20.01.2019 r. Niedziela od godz. 14.00

Bogusławskiego 1, 3; Solskiego 12, 14, 16; Chopina 1;

21.01.2019 r. Poniedziałek – od godz. 16.00

Solskiego 4, 6, 10, 18, 20, 22, 24;

 

Reklama
Tagi

Zobacz także

Sprawdź także

Zamknij
Back to top button
Zamknij