Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Powiat po raz kolejny spróbuje znaleźć wykonawcę inwestycji w budynku przy ulicy Sękowskiego

Z myślą o niepełnosprawnych początkiem roku powiat mielecki oddał do użytku przy ulicy Wyspiańskiego w Mielcu windę. Niestety zabrakło zewnętrznego wejścia do niej. To miało być wykonane jeszcze w tym roku.

Tak się jednak nie stanie bowiem nie ma chętnych firm, które chciałyby wykonać to zadanie a jego ukończenie zapisane było na połowę miesiąca grudnia. W planach było również wyremontowanie pomieszczeń w dawnym budynku głównym starostwa przy ul. Sękowskiego.

Włodarz powiatu mieleckiego jest przekonany, że dodatkowe wejście jak remont tychże pomieszczeń, będzie wykonany już w przyszłym roku. – Mam nadzieję, że znajdziemy firmy, które zrealizują te inwestycje do końca kwietnia przyszłego roku – mówi starosta Zbigniew Tymuła.

Przypomnijmy. Winda, która powstała w budynku starostwa, kosztowała 428 tys. złotych. W kwocie 106 tys. złotych została dofinansowana przez Podkarpacki Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Jej budowa zakończyła się w lutym br. Dwa miesiące wcześniej powiat wykonał platformę dla niepełnosprawnych również w Przychodni nr 2 w Mielcu.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*