Dziś imieniny obchodzą: Piotr, Michał, Ziemowit Dziś jest: czwartek 19.10.2017,
Wideo

Powstaną nowe chodniki w Chorzelowie, Maliniu i Piechotach

Nowe trakty dla pieszych powstaną w Chorzelowie, Maliniu i Piechotach. Powiatowy Zarząd Dróg wyłonił już wykonawców tych zadań.

Najwięcej chodnika, bo o łącznej długości pół kilometra, ma powstać w Chorzelowie – przy drodze powiatowej nr 1 142R oraz dawnej drodze wojewódzkiej nr 985. Przetarg na realizację zadania wygrała firma KALBRUK S.C. z Mielca, która wykona prace za 311 437,92 zł.

71 999 złotych kosztować będzie z kolei budowa chodnika przy dawnej drodze wojewódzkiej nr 985 w Maliniu. Trakt o długości 142 metrów wykona firma BRUK-DAR z Brnia Osuchowskiego.

Ta sama firma przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na budowę chodnika w Piechotach, przy drodze wojewódzkiej nr 1 134R. Za wybudowanie 150 metrów chodnika Powiatowy Zarząd Dróg zapłaci 68 tys. złotych.

Powiatowy Zarząd Dróg poszukiwał również wykonawcy, który zajmie się budową 107-metrowego odcinka chodnika w Książnicach. Przedstawione oferty okazały się jednak za drogie. Postępowanie zostało unieważnione.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*