Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Na przejażdżkę cudzym samochodem

Nietrzeźwy 23-latek wsiadł do samochodu należącego do mieszkańca Mielca i nie swoim autem wybrał się na przejażdżkę. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnych aresztach. Odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałe użycie pojazdu.

Dyżurny mieleckiej Policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu osobowego marki VW Golf. Z relacji zgłaszającego – właściciela pojazdu wynikało, że samochodem mógł odjechać młody mężczyzna, który przebywał w okolicy. Zgłaszający podał funkcjonariuszom rysopis mężczyzny.

Po chwili policjanci zatrzymali wskazanego kierowcę, kilkaset metrów dalej od miejsca, w którym zaparkowany był pojazd. Siedzący za kierownicą mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Po wytrzeźwieniu w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, policjanci przedstawili 23-latkowi zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz krótkotrwałego użycia pojazdu. Podejrzany tłumaczył, że wcześniej pił alkohol i tylko pomagał właścicielowi samochodu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy nietrzeźwemu kierującemu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KPP

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*