Dziś imieniny obchodzą: Wiktor, Lucyna, Małgorzata Dziś jest: wtorek 17.10.2017,
Wideo

Remont mostu w Sarnowie jeszcze w tym roku

Do 22 grudnia wyremontowany zostanie most nad rzeką Babulówką w Sarnowie. Powiatowy Zarząd Dróg rozstrzygnął już przetarg.

Nabór ofert na remont mostu zakończył się 8 września. Do realizacji zadania zgłosiły się dwie firmy, a korzystniejszą ofertę przedstawiło przedsiębiorstwo REMOST z Dębicy. Remont mostu wykona za 1 922 875,45 zł.

Prace, zgodnie z treścią zamówienia, obejmą rozbiórkę starego mostu i wykonanie nowej konstrukcji. Zadaniem wykonawcy będzie również przebudowa drogi powiatowej nr 1 140R Tuszów Narodowy – Sarnów – Ostrowy Baranowskie w obrębie mostu i umocnienie koryta potoku.

To kolejny remont mostu realizowany przez Powiat Mielecki. W tym roku wymieniono już podpory mostu na Jamnicy w Wierzchowinach. Do 17 listopada mają zostać odnowione również przeprawy w miejscowościach Dąbie i Zdziarzec.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*