Dziś imieniny obchodzą: Jan, Kleopatra, Irena Dziś jest: sobota 21.10.2017,
Wideo

Masz rower lub motor? Nie może cię tam zabraknąć!

Okres imprez plenerowych w gminie Radomyśl Wielki czas zacząć. Już 7 maja (niedziela) w Zgórsku odbędzie się otwarcie sezonu motocyklowo – rowerowego.

Ten rodzinny bezalkoholowy event rozpocznie się o godzinie 13.00 mszą św. w kościele pw. Św. Mikołaja Bpa w intencji kierowców, motocyklistów i rowerzystów. Po niej nastąpi przejazd motocyklowy oraz rodzinny przejazd rowerowy. Dopełnieniem imprezy będą koncerty muzyczne, degustacje wybornych potraw regionalnych oraz różne atrakcje dla dzieci. Organizatorzy zamierzają przeprowadzić także konkurs, w którym nagrodą główną będzie skuter.

– To będzie interesujący wypoczynek dla całych rodzin – zapewniają organizatorzy z parafii św. Mikołaja w Zgórsku, sołectw wchodzących w skład parafii i grupy młodzieżowej. Imprezie patronuje m.in. Burmistrz Radomyśla Wielkiego.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*