MiastoSport

Rozgrywki o Mistrzostwo Mielca Klas Trzecich

Reklama

W minioną sobotę odbył się najstarszy turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Mielca Klas Trzecich. Do rozgrywek przystąpiły mieleckie szkoły reprezentowane przez dzieci urodzone w 2008 roku i młodsze.

Był to turniej rewanżowy. Na półmetku prowadziła SP nr 1, po wyrównanej i trzymającej w napięciu do ostatnich meczy walce, ostatecznym zwycięzcą okazała się drużyna ze SP nr 3.

Najlepszy Strzelec Turnieju: Emil Ziobroń – 14 bramek (SP 2),
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Oliwier Gembal (SP 3),
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Kacper Hull (SP 3).

Wyniki 17.02.2018

Reklama

Mecz

godzina

drużyna I

drużyna II

Reklama

WYNIK

BRAMKI

1

9:00

SP 3

SP 11

2:1

Kilian, Gembal-Dziuba

2

9:20

SP 2

SP 9

4:0

Ziobroń 2, Ziółko, Helowicz

3

9:40

SP 3

SP 6

4:0

Radwański 2, Kilian, Sobuś

4

10:00

SP 1

SP 9

6:0

Robak,, Łukaszek, Skopiński, Hull J. 2, Babula

5

10:20

SP 11

SP 6

1:3

Rozmus-Balcer, Kocel, Hajduk

6

10:40

SP 2

SP 3

2:1

Ziobroń 2-Gembal

7

11:00

SP 1

SP 6

1:0

Ząbek

8

11:20

SP 9

SP 3

0:3

Radwański, Gembal, Cichowski

9

11:40

SP 11

SP 2

0:4

Helowicz, Ziobroń 2, Kowalski

10

12:00

SP 1

SP 3

1:2

Robak-Radwański, Czechura

11

12:20

SP 6

SP 2

1:4

Balcer-Ziobroń 3, Ziółko

12

12:40

SP 9

SP 11

2:3

Będkowski 2-Dziuba, Rozmus, Groele G.

13

13:00

SP 1

SP 2

2:0

Robak, Łukaszek

14

13:20

SP 1

SP 11

1:1

Figurski-Rozmus

15

13:40

SP 6

SP 9

4:2

Balcer, Kocel 2, Mrozowski-Będkowski, Kubiński

Tabela końcowa

TABELA

PKT

BZ

BS

1

SP 3

25

36

8

2

SP 1

24

23

6

3

SP 2

23

22

8

4

SP 11

13

14

18

5

SP 6

11

16

28

6

SP 13

4

4

15

7

SP 9

1

8

41

Klasyfikacja najlepszych strzelców turnieju

Liczba zdobytych bramek

1

Emil Ziobroń SP 2

14

2

Oliwier Gembal SP 3

12

3

Nikodem Szady SP 3

9

4

Mateusz Radwański SP 3

8

5

Wiktor Balcer SP 6

7

 

Składy drużyn w nawiasie liczba zdobytych bramek w turnieju:

SP 1: Jakub Babula (4), Szymon Błędowski (5), Kacper Durda, Eryk Figurski (3), Jakub Hull (4), Kacper Hull, Patryk Jackowski, Tymon Łukaszek (2), Kamil Robak (3), Olaf Skopiński (1), Jakub Ząbek (1), Kamil Zaskalski – opiekun

SP 2: Łukasz Działowski, Kamil Helowicz (5), Kamil Kowalski (1), Wiktor Kozioł, Igor Łuczkiewicz, Jakub Surdej, Michał Wójcik, Emil Ziobroń (14), Jakub Ziobroń, Dominik Ziółko (2), Izydor Ingram – opiekun

SP 3: Kacper Bujak, Patryk Buś, Kacper Cichowski (3), Franciszek Czechura (1), Oliwier Gembal (12), Rafał Kilian (2), Alan Kovacevic, Mateusz Radwański (8), Szymon Sobuś (1), Nikodem Szady (9), Jakub Zaskalski – opiekun

SP 6: Wiktor Balcer (7), Sebastian Hajduk (1), Norbert Kocel (6), Marcel Mrozowski (1), Miłosz Piątek, Filip Putaj, Kacper Segelin, Olaf Stec, Jan Szwaja (1), Jakub Woliński, Stanisław Płaneta – opiekun

SP 9: Dominik Będkowski (5), Karol Dymczyk, Maciej Hajduk, Marcel Kowalczuk, Kacper Kubiński (2), Karol Pelc, Kacper, Litwin, Sebastian Rysiewicz (1), Mateusz Skowron, Kamil Kucharski – opiekun

SP 11: Kacper Dziuba (5), Gracjan Groele (4), Robert Groele, Mikołaj Korpanty (1), Bartosz Mucha, Oskar Niemczuk, Szymon Nowak, Igor Rozmus (3), Julian Szady, Marcel Żurawski, Brajan Przybek (1), Lidia Pieróg – opiekun

SP 13: drużyna nie stawiła się na turniej rewanżowy.

Reklama

Zobacz także

Sprawdź także
Zamknij
Back to top button