Powiat i gminaSport

Ruszyła futsalowa karuzela

Reklama

Rozpoczął się kolejny sezon Radomyskiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Radomyśla Wielkiego. Pierwsza kolejka rozegrana została 25 listopada.

W tegorocznych rozgrywkach bierze udział 10 zespołów z terenu gminy Radomyśl Wielki. Wielkim nieobecnym rozgrywek jest drużyna radomyskiej Barcelony, która kilkakrotnie wygrywała RLF.

Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym (bez rewanżów) w hali radomyskiego gimnazjum w soboty w godz. 14.00-18.00. Pucharu Burmistrza Radomyśla Wielkiego broni MakoDrew, który został także pierwszym liderem obecnej edycji RLF.

Wyniki 1. kolejki (25 listopada)

Reklama

Zdziarzec – Radomyslanka Radomysl Wielki 7:4

Bramki: 5 K.Adamczak, 2 W.Dudek – 2 K.Kużdżał, 2 D.Chmiel

LKS Hetman Dąbrówka Wisł. – Orly Ruda I 8:4

Bramki: 4 D.Kuzara, D.Mucha, A.Stec, W.Noga, D.Noga – 2 M.Zboch, D.Bawoł, R.Pen

Reklama

Janovia Janowiec – Manchester 2:4 – mecz kolejki

Bramki: T.Słowik, M.Sito – D.Bielik, P.Bielik, D.Mucha, A.Machnik

Jamnica Dulcza Wielka – MakoDrew 1:10

Bramki: S.Siembab – 2 M.Szlachetka, 2 Paweł Guzik, 2 Piotr Guzik, K.Janeczek, M.Wolak, D.Giermata, G.Świąder.

Sokół Partynia – Orly Ruda II 2:0

Bramki: P.Wyzga, E.Dudek

Terminarz

2. Kolejka 02.12.2017

14.00 MakoDrew – Orły Ruda

14.50 Janovia Janowiec – Jamnica Dulcza Wlk.

15.40 Sokół Partynia – LKS Hetman Dąbrówka W.

16.30 Radomyślanka Radomyśl Wielki – Orły Ruda 2

17.20 Zdziarzec – Manchester

3. Kolejka 09.12.2017

14.00 Zdziarzec– Sokół Partynia

14.50 Manchester – Radomyślanka Radomyśl Wielki

15.40 Orły Ruda 1 – Orły Ruda 2

16.30 MakoDrew – Janovia Janowiec

17.20 Jamnica Dulcza Wlk.– LKS Hetman Dąbrówka W.

4. Kolejka 16.12.2017

14.00 LKS Hetman Dąbrówka W – Manchester

14.50 Jamnica Dulcza Wlk.– Radomyślanka Radomyśl Wielki

15.40 MakoDrew – Orły Ruda 2

16.30 Janovia Janowiec – Zdziarzec

17.20 Orły Ruda 1 – Sokół Partynia

5. Kolejka 23.12.2017

14.00 Zdziarzec – LKS Hetman Dąbrówka W.

14.50 Sokół Partynia – Janovia Janowiec

15.40 Orły Ruda – Manchester

16.30 Jamnica Dulcza Wlk.– Orły Ruda II

17.20 MakoDrew – Radomyślanka Radomyśl Wielki

6. Kolejka 13.01.2018

14.00 MakoDrew – LKS Hetman Dąbrówka W.

14.50 Zdziarzec – Jamnica Dulcza Wlk.

15.40 Orły Ruda II – Janovia Janowiec

16.30 Manchester – Sokół Partynia

17.20 Orły Ruda – Radomyślanka Radomyśl Wielki

7. Kolejka 20.01.2018

14.00 Orły Ruda – Jamnica Dulcza Wlk.

14.50 Manchester – Orły Ruda II

15.40 MakoDrew – Zdziarzec

16.30 Sokół Partynia – Radomyślanka Radomyśl Wielki

17.20 Janovia Janowiec – LKS Hetman Dąbrówka W.

8. Kolejka 27.01.2018

14.00 Jamnica Dulcza Wlk.– Manchester

14.50 Zdziarzec – Orły Ruda

15.40 LKS Hetman Dąbrówka W – Orły Ruda II

16.30 MakoDrew – Sokół Partynia

17.20 Janovia Janowiec – Radomyślanka Radomyśl Wielki

9. Kolejka 03.02.2018

14.00 Zdziarzec – Orły Ruda II

14.50 Janovia Janowiec – Orły Ruda

15.40 Radomyślanka Radomyśl Wielki – LKS Hetman Dąbrówka W.

16.30 MakoDrew – Manchester

17.20 Sokół Partynia – Jamnica Dulcza Wlk.

Reklama
Tagi

Zobacz także

Sprawdź także

Zamknij
Back to top button
Zamknij
Zamknij