Dziś imieniny obchodzą: Łukasz, Bogumiła, Julian Dziś jest: środa 18.10.2017,
Wideo

Spotkanie opłatkowo-noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości [ZDJĘCIA]

23 stycznia w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne Prawa i Sprawiedliwości. Gościem specjalnym był Poseł do Parlamentu Europejskiego profesor Ryszard Legutko.

W sobotę, 23 stycznia, w SCK miało miejsce spotkanie opłatkowo-noworoczne członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, którego gospodarzem był Europoseł Tomasz Poręba. Gościem specjalnym był Poseł do Parlamentu Europejskiego profesor Ryszard Legutko. Wśród uczestników spotkania byli także m.in. posłowie: Józefa Hrynkiewicz, Krystyna Wróblewska, Wojciech Buczak i Rafał Weber, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła, Wicestarosta Maria Napieracz, Wójt Gminy Wiejskiej Mielec Józef Piątek, Wójt Gminy Tuszów Narodowy Andrzej Głaz, kapłani z parafii powiatu mieleckiego, samorządowcy, członkowie i sympatycy partii. Przybyłych gości powitał Pełnomocnik Powiatowy PiS Marek Kamiński.

Profesor Ryszard Legutko w krótkim wykładzie odniósł się do aktualnej sytuacji w Polsce i Europie oraz do medialnej i politycznej nagonki na rządy Prawa i Sprawiedliwości.

Ta batalia która się toczy, ona będzie trwała, nie miejmy żadnych złudzeń, to nie zakończy się szybko, ale to nie jest coś, co powinno w jakikolwiek sposób odciągać nas od tego, co mamy do zrobienia. – powiedział prof. Legutko

W pozostałych wystąpieniach, oprócz tematów na skalę europejską i krajową, poruszano również sprawy lokalne, a w tym także temat mieleckiego biura Prawa i Sprawiedliwości, które zostało otwarte tego samego dnia przy ulicy Obrońców Pokoju. Będzie w nim urzędował europoseł Tomasz Poręba oraz posłowie: Józefa Hrynkiewicz, Krystyna Wróblewska, Wojciech Buczak i Rafał Weber.

Czas uczestnikom spotkania umilił Zespół „Chorzelowiacy”, który zaprezentował montaż słowno-muzyczny.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone. *

*