Indywidualny kurs rozwoju pamięci i koncentracji uwagi dla studentów

Jesteś studentem i chciałbyś nauczyć się szybciej i efektywniej przyswajać materiał?

Dobrze trafiłeś! Na kursie Mnemonic Academy nauczymy Cię prostych technik zapamiętywania, dzięki którym będziesz uczył się szybciej i przyswajał informacje na dłużej. Dzięki efektywnym metodom nauki nie będziesz musiał więcej siedzieć nad książkami w noc przed egzaminem.


Czego nauczymy Cię na naszym kursie?

  • Zapamiętywania danych w kolejności chronologicznej
  • Technik zapamiętywania danych liczbowych, takich jak daty czy ciągi cyfr
  • Sposobów na zapamiętywanie słówek z języka obcego
  • Techniki zapamiętywania trudnych definicji
  • Technik pamięciowych, których będziesz mógł użyć w nauce dowolnego przedmiotu, niezależnie od tego, z czym masz problem.

Program kursu przewiduje czas na indywidualną pracę nad wskazanymi nam przez Ciebie dziedzinami nauki. Ty wskazujesz nam przedmiot, my pokazujemy Ci jak się go uczyć.

Dlaczego możesz na nas polegać?

Cały nasz zespół składa się z mistrzów i rekordzistów Polski w szybkim zapamiętywaniu. Każdy z naszych trenerów mierzy się przyswajaniem różnego rodzaju informacji na co dzień. Niezależnie od kierunku Twoich studiów, nauczymy Cię technik, które pozwolą Ci efektywnie uczyć się materiału, który nam wskażesz.


Praktyczne zastosowanie

Ćwiczenia na pamięć
Ćwiczenia na koncentrację
Ćwiczenia na podzielność uwagi
Ćwiczenia na wyobraźnię

Na kursie będziemy z Tobą przeprowadzać liczne ćwiczenia, które pozwolą Ci stosować poznane techniki w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Ci używać ich podczas nauki do egzaminów.

Oprócz tego przeprowadzane przez nas ćwiczenia poprawią Twoją pamięć, koncentrację i wyobraźnię, dzięki czemu nie tylko dowiesz się jak się uczyć, ale również rozwiniesz swój umysł i nauczysz się go trenować!


Czego jeszcze dowiesz się na naszym kursie?

  • Jak rozplanować swoją naukę, aby była ona bardziej efektywna?
  • W jaki sposób tworzyć notatki, aby łatwiej było się z nich uczyć?
  • Jak urozmaicić swoją naukę, aby jak najlepiej wykorzystać jej czas?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania pozwolą Ci stworzyć odpowiednie podejście do nauki i ją uporządkować, dzięki czemu uefektywnisz jej czas.

Co zawiera się w cenie kursu?
W ciągu 12 zajęć kursu indywidualnego dla studentów przeprowadzamy liczne ćwiczenia na pamięć i koncentrację, które pozwolą Ci błyskawicznie się rozwijać, a nam regularnie badać Twój postęp. Stała obserwacja wyników pozwala nam dostosować do Ciebie program treningu tak, abyś mógł pracować nad trudniejszymi dla Ciebie obszarami, a jednocześnie szlifować i doskonalić swoje mocne strony. Wraz z kursem otrzymasz roczny dostęp do profesjonalnego oprogramowania do treningu pamięci Mnemonist, gdzie będzie mógł trenować swoją pamięć jeszcze długo po zakończeniu kursu.

CENA KURSU: 1590ZŁ

Z możliwością rozłożenia na 3 raty po 530zł

Planowany czas trwania kursu: 2 miesiące


Zapisz się na indywidualny kurs rozwoju pamięci i koncentracji uwagi dla studentów


Zapisuję się!

Mnemonist

Kupując nasz kurs, uzyskujesz roczny dostęp do naszej profesjonalnej, unikatowej platformy do treningu pamięci Mnemonist. Dzięki temu będziesz mógł trenować swój umysł nie tylko przez czas trwania kursu, ale również wiele miesięcy po jego zakończeniu. Korzystając z naszej platformy przekonasz się, że ćwiczenie pamięci to świetna zabawa!


Gotowy aby uefektywnić swoją naukę?

Zapisuję się!