MiastoWiadomości

Sukces młodych siatkarek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu

4 czerwca 2016 roku w Przemyślu uczennice klas piątych Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu, zajęły drugie miejsce etapu wojewódzkiego Ogólnopolskich Zawodów w Mini Siatkówkę Dziewcząt „Kinder+Sport 2016”.  W lipcu 2016 w Częstochowie będą reprezentować nasze województwo w finale ogólnopolskim.

Dziewczęta wystąpiły w składzie: MILENA NADZIEJA, PAULINA STARZEC, DAGMARA CICHOŃ, IRMINA WOLANIN i WIKTORIA SKOWRON. W finale uczestniczyło dwanaście najlepszych zespołów z Podkarpacia, które wywalczyły awans we wcześniejszych turniejach rejonowych. Dziewczęta pokonały zawodniczki z klubów sportowych z: Tarnobrzega, Rzeszowa, Leżajska i Jedlicza. Młode siatkarki walczyły bardzo dzielnie i ambitnie przechodząc zwycięsko kolejne etapy. W finale wygrały z zespołem z klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 z Tarnobrzega, zaś uległy jedynie zespołowi z UKS „Szóstka” Mielec. Wielkie brawa dla naszych dzielnych siatkarek! Za swój sukces otrzymały piękne medale, nagrody rzeczowe i dyplomy.

Dziewczęta z rocznika 2005: NATALIA KRĘCIGŁOWA, ALEKSANDRA RZEŹNIK i DAGMARA WIĘCKOWIAK też spisały się znakomicie.Walczyły z 16 zespołami z Podkarpacia, w kategorii „Dwójek siatkarskich”. Zmierzyły się między innymi z młodymi siatkarkami z: Rzeszowa, Krosna, Nowej Dęby, Leżajska oraz Przemyśla. Wystąpiły również w finałach tego turnieju i ostatecznie zajęły wysokie czwarte miejsce. Jest to wielki sukces naszych młodych siatkarek! Do zawodów dziewczęta przygotowały  trenerki BOGUSŁAWA WIĄCEK i JOANNA SZADY.

Redakcja serwisu CzyliWiesz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.